La candidata

La candidata, telenowela, Meksyk 2016, reż. Juan Pablo Blanco, Eric Morales, występują: Silvia Navarro, Víctor González, Rafael Sánchez Navarro i inni

Tytuł oryginalny: La candidata
Kraj i rok produkcji: Meksyk, 2016
Liczba odcinków: 67
Data premiery: 21 listopada 2016 (świat)

Scenariusz: Ariana Martin, Marta Azcons, Jordi Arencón, Miguel Hervás, Covadonga Espeso
Reżyseria: Juan Pablo Blanco, Eric Morales
Producent: Giselle González
Obsada: Silvia Navarro, Víctor González, Rafael Sánchez Navarro, Susana González, Patricio Castillo, Juan Carlos Barreto, Nailea Norvind, Ari Telch i inni

Jak wiele kobiet Regina każdego dnia troszczy się o rodzinę, podtrzymując wypalający się związek z mężem czy radząc sobie z buntowniczym zachowaniem nastoletniego syna. Jednak jako żona prezydenta miasta i, jakby tego było mało, szanowana senator, zawsze zabiegająca o dobro innych, musi liczyć się z tym, że wszyscy patrzą jej na ręce.

Świat polityki zdominowany jest przez mężczyzn nieprzebierających w środkach w dążeniu do władzy, takich jak Alonso, mąż Reginy. Kiedy postanawia ubiegać się o nominację w wyborach prezydenckich, ujawnia się jego prawdziwa twarz: okrutnika, zwyrodnialca i zimnego drania. Nieświadomy efektów swoich działań, sukcesywnie przeistacza tę, która było jego największą sojuszniczką i doprowadziła go do szczytu kariery w swojego największego wroga. Regina czuje się w obowiązku wystąpić przeciwko własnemu mężowi. I właśnie wtedy w jej życiu pojawia się ponownie Gerardo, dawny kolega, jej miłość z czasów studenckich. Mężczyzna jest gotowy nie tylko stanąć w szranki z Alonsem o fotel prezydenta, ale również zawalczyć o miłość jego żony.

Regina pojmuje, że jej perfekcyjne życie z człowiekiem, którego pokochała i któremu dała syna, było czystą mrzonką i podejmuje decyzję o odsunięciu od niego. Wkrótce ujawnione sekrety, oszustwa i zdrady Alonsa utwierdzają ją w przekonaniu, że postąpiła właściwie. Świadoma, że tylko zbudowanie nowej rzeczywistości na solidnych fundamentach pomoże jej stawić czoła światu skąpanemu w korupcji, wkracza na ścieżkę polityczną u boku uczciwego mężczyzny, który oferuje jej bezwarunkowe wsparcie, nawet za cenę własnych ambicji. U boku tego, który trwa przy niej, popycha ją naprzód, podtrzymuje… także wtedy, kiedy zostanie kandydatką na prezydenta. (novela.pl)

[tabs tab1=”Zwiastun” tab2=”Galeria”]
[tab id=1]

[/tab]
[tab id=2]

[/tab]
[/tabs]Comments

  1. Czekam na emisje w Polsce :)

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.