Dupla identidade

Tytuł oryginalny: Dupla identidade Kraj i rok produkcji: Brazylia, 2014 Liczba odcinków: 13 Data premiery: 19 września 2014 (świat) Scenariusz:

Tytuł oryginalny: Dupla identidade
Kraj i rok produkcji: Brazylia, 2014
Liczba odcinków: 13
Data premiery: 19 września 2014 (świat)

Scenariusz: Glória Perez
Reżyseria: Mauro Mendonça Filho
Producent:
Obsada: Bruno Gagliasso, Débora Falabella, Luana Piovani, Marcello Novaes i inni

Zło może krążyć bliżej ciebie niż myślisz. Eduardo Borges sprawia wrażenie inteligentnego i wrażliwego młodzieńca, lecz tak naprawdę jest pozbawionym współczucia niebezpiecznym psychopatą, sprawcą serii morderstw, które popełnia dla własnej przyjemności. Przyjaciele uważają go za ambitnego studenta psychologii i dobrego adwokata, który dodatkowo pracuje jako wolontariusz w grupie wsparcia, prowadząc rozmowy z osobami szukającymi pomocy. Lecz to tylko pozory…

Zwodniczy obraz Eduarda fascynuje Ray, samotną matkę, która odnajduje w nim cechy idealnego mężczyzny. Zachwiana emocjonalnie kobieta pokłada wszystkie swoje nadzieje w miłości do Edu, nieświadoma jego prawdziwej natury, co ten z łatwością wykorzystuje, by nią manipulować wedle własnego upodobania.

Niekończąca się seria zabójstw zmusza policję do powołania specjalnej grupy śledczej, na której czele stają policjant Dias oraz doświadczona psycholog Vera. Ten damsko-męski duet łączy nie tylko ten sam cel, ale także wspólna przeszłość: ich drogi zawodowe i prywatne skrzyżowały się już raz i zaowocowały przelotnym, aczkolwiek intensywnym romansem, który zakończył wyjazd Very za granicę. Dias postanowił w tym czasie ułożyć sobie życie z inną kobietą, założyć rodzinę i spełniać się w swoim zawodzie, służąc w ojczyźnie.

Z każdym kolejnym posunięciem Eduardo zostawia śledczym wskazówki, wyzywając ich tym samym do zabawy w kotka i myszkę. Lecz schwytanie seryjnego zabójcy z każdym dniem staje się coraz trudniejsze. Spragniony władzy Edu zaprzyjaźnia się z ubiegającym się o ponowny mandat senatorem Oto, który angażuje go do pomocy przy swojej kampanii i znajduje zajęcie w szeregach policji. Niebezpieczna bliskość zabójcy z jego tropicielami przeradza się w fascynującą grę intelektualną.

Materiały novela.pl

[tabs tab1=”Zwiastun” tab2=”Galeria”]
[tab id=1][jwplayer player=”4″ mediaid=”24807″][/tab]
[tab id=2]


[/tab]
[/tabs]Comments

  1. Będzie to emitowane w Polsce?

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.