„Drogocenna perła” – Odcinek 108: Manfred porywa Perłę

W 108. odcinku telenoweli „Drogocenna perła”: Marlene pomaga Manfredowi w porwaniu Perli. Emisja 15 lutego 2024 o godz. 16.50 i 21.25 w Novelas+.

Iolada dowiaduje się, że nie może mieć dzieci. Ernest ostrzega rodzinę przed Manfredem. Obawia się, że spróbuje porwać Perłę. Hilda i Toni godzą się, co bardzo cieszy Peteleca. Joel nie zjawia się na własnym ślubie. Creotina jest zrozpaczona. Marlene pomaga Manfredowi w porwaniu Perły. Mężczyzna wmawia jej, że Perła jest jego córką.

Amélia dowiaduje się, że Manfred porwał Perłę. Franz obiecuje jej, że sprowadzi ich córkę całą i zdrową. Gertrude zapiera się przed policją, że nie zna kryjówki syna. Marlene pomaga Manfredowi w ucieczce. Zaczyna się zastanawiać, czy dobrze postępuje, gdy policjant ostrzega ją przed Manfredem. Po dotarciu do kryjówki, podejmuje próbę ucieczki i chce zabrać ze sobą Perłę. Niestety, Manfred staje im na drodze.

Dália ukrywa przed Ernestem porwanie Perły. Boi się, że mogłoby się to odbić na jego zdrowiu. Policjant Quiroz rozpoznaje Perłę na zdjęciu. Manfred prosi matkę o dostarczenie dokumentów, które pomogą mu w opuszczeniu kraju razem z Perłą.

Ernest otrzymuje zezwolenie na odbycie reszty kary w domu i wprowadza się do Dalii. Kobieta czuje się zmuszona powiedzieć mu prawdę o porwaniu Perli. Perła nie chce jeść, co wywołuje wściekłość Manfreda. Błaga wuja, by odwiózł ją do domu, lecz on się nie zgadza. Aurora i Lola zostają matkami. Gaia czuje się coraz gorzej. Laura i Artur odwożą ją do szpitala. Décio korzysta z okazji i wykrada biżuterię.

Perła zapada na chorobę. Marlene porzuca ją i ucieka. Manfred prosi matkę, by sprowadziła lekarza do dziewczynki. Ona prosi o pomoc Fernanda. Venceslau zanosi na policję notes, w którym Gertrude zapisała miejsce kryjówki Manfreda. Franz i Amélia jadą tam razem z policją.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/drogocenna-perlaTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.