„Drogocenna perła” – Odcinek 106: Manfred ucieka ze szpitala

W 106. odcinku telenoweli „Drogocenna perła”: Manfred planuje porwać Perłę. Emisja 13 lutego 2024 o godz. 16.50 i 21.25 w Novelas+.

Matilde trafia do szpitala. Gerturde proponuje Venceslauowi, by połączyli siły i wspólnie zemścili się na rodzinie Hauser. Adebral wyjawia Joelowi, że pomógł Hildzie zaistnieć na scenie na prośbę jej ojca oraz że nie jest nią zainteresowany. Udaje kobieciarza, bo to pomaga mu w rozwijaniu własnej kariery. Doktor Rubens przynosi Matilde złe wieści – jej ciąża stanowi zagrożenie zarówno dla jej życia, jak i dla życia dziecka.

Gerturde i Venceslau pojawiają się niespodziewanie na zebraniu i udaremniają Franzowi wprowadzenie w życie planu przekształcenia firmy w kooperatywę. Perła odwiedza Matilde, by dodać jej otuchy. Peteleco prosi Toniego, by śledził Hildę. Ten nakrywa ją z Aderbalem. Aderbal jest zazdrosny o ślub Joela. Dália odwiedza Ernesta w zakładzie karnym i obiecuje, że na niego zaczeka. Manfred planuje uciec ze szpitala i porwać Perłę. Arlindo i Miquelina godzą się.

Manfred prosi Jacinta o pomoc w ucieczce. Wmawia mu, że to tylko zabawa i przekupuje cukierkami. Laura oznajmia Arturowi, że nie wytrzyma dłużej rozłąki. Plan ucieczki Manfreda kończy się powodzeniem. Rozpoczynają się poszukiwania zbiega. Mundo i Iolanda sprzeczają się. Powodem jest jej start w wyborach. Gertrude wręcza synowi ubrania.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/drogocenna-perlaTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.