„Drogocenna perła” – Odcinek 105: Reparacje

W 105. odcinku telenoweli „Drogocenna perła”: Franz znajduje nowe przeznaczenie dla firmy i rodzinnej posiadłości. Emisja 12 lutego 2024 o godz. 16.50 i 21.25 w Novelas+.

Manfred broni niewinności Ernesta. Silvia dostaje pracę w sklepie jubilerskim. Ernest wyjawia, że Manfred był jedną z jego ofiar i jako dziecko został zmuszany do ciężkiej fizycznej pracy niczym niewolnik. Następnie błaga go o wybaczenie. Arlindo prosi Miquelinę, by do niego wróciła. Volpinha zgadza się zostać żoną Venceslaua.

Ernest, Valter i Selete zostają skazani. Franz, Viktor i Hilda potępiają okrucieństwa, których dopuścił się ich ojciec. Dália obiecuje Ernestowi, że będzie na niego czekała. Perła prosi ojca, żeby wykorzystał rodzinny majątek w dobrym celu. Valter jest spragniony zemsty. Gertrude odwiedza Ernesta w więzieniu. Przysięga, że dopóki żyje, zrobi wszystko, by zniszczyć rodzinę Hauser. Liczy, że Manfred jej w tym pomoże.

Joel prosi Creotinę o rękę. Artur zrywa z Laurą. Franz przepisuje rodzinną posiadłość na Iolandę, by mogła zrealizować swój projekt społeczny. Planuje także przekształcić firmę w kooperatywę, by każdy pracownik miał udział w zyskach. Gertrude chce przejąć udziały Manfreda w firmach Hauserów.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/drogocenna-perlaTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.