„Drogocenna perła” – Odcinek 109: Manfred ginie od postrzału

W 109. odcinku telenoweli „Drogocenna perła”: Policja strzela do Manfreda i Ernesta. Emisja 16 lutego 2024 o godz. 16.50 i 21.25 w Novelas+.

Amélia i Franz nie znajdują córki w miejscu zapisanym w notesie. Okazuje się, że była to fałszywa poszlaka. Gertrude zabiera Perłę do lekarza. Dziewczynka majaczy od wysokiej gorączki. Lekarz radzi czym prędzej zawieźć ją do szpitala. Manfred odmawia i rozkazuje lekarzowi zająć się chorą, a później posyła matkę po lekarstwa.

Lola pokazuje Fabriciowi syna i przysięga, że nigdy nie łączyło ją nic z Davim. Gaia pragnie pożegnać się z najbliższymi. Serena chce wyjść za mąż za Alrindinha. Belmira jest zawiedziona kolacją z Nuno, która wcale nie była romantyczna. Décio planuje sprzedać skradzioną biżuterię i uciec. Laura mówi Toniemu i Guiseppe, że Gaia jest umierająca i pragnie się z nimi pożegnać.

Gertrude budzi nieufność aptekarza, który natychmiast zawiadamia policję. Ta śledzi kobietę aż do kryjówki Manfreda. Manfred bierze lekarza i Gertude za zakładników. Amélia proponuje zamianę – odda się w ręce Manfreda, jeśli on w zamian uwolni Perłę. Manfred orientuje się, że to pułapka i grozi, że wszystkich zabije.

Gdy policja wkracza do domu, zastaje w nim tylko Gertrude. Ernest prosi policję, by nie strzelała do Manfreda. Manfred zostaje osaczony. Wychodzi z samochodu, a policja, przekonana że jest uzbrojony, otwiera ogień. Ernest zasłania Manfreda własnym ciałem i także zostaje postrzelony. Amélia nie znajduje córki w samochodzie Manfreda. Ernest prosi Manfreda o wybaczenie i nazywa go swoim synem. Manfred umiera w ramionach ojca. Amélia jest zrozpaczona zaniknięciem Perli.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/drogocenna-perlaTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.