“Lusers”, komedia uniwersalna

“A co jeśli spotkają się ze sobą Chilijczyk, Peruwiańczyk i Argentyńczyk? Może zdarzyć się wszystko” – słyszymy już na początku

“A co jeśli spotkają się ze sobą Chilijczyk, Peruwiańczyk i Argentyńczyk? Może zdarzyć się wszystko” – słyszymy już na początku zapowiedzi filmu “Lusers” w reżyserii debiutanta Ticoya Rodrígueza, za którym stoją scenarzysta Fernando Castets (“Syn panny młodej”) i Clara Notari (dyrektor artystyczny “Dzikich historii”). To opowieść o bezgranicznej przyjaźni trójce mężczyzn, trzech różnych narodowości, którzy w drodze na finał Mistrzostw Świata w Brazylii zostają rzuceni pośród gęstwiny peruwiańskiej puszczy. W rolach głównych występują Felipe Izquierdo, Carlos Alcántara i Pablo Granados. Swój gościnny udział zaznaczyli także Cristián de la Fuente i Gaby Espino.

“Lusers” jest z założenia komedią familijną, skierowaną do publiczności w całej Ameryce Łacińskiej, Stanach Zjednoczonych i Hiszpanii. Jej producenci, chilijska firma Bamboosa oraz peruwiańska Tondero, wyłożyli około 1,8 milionów dolarów. Zaplanowana na 1 października premiera odbędzie się jednocześnie w pięciu państwach. Przy pracy nad filmem zadbane o takie szczegóły jak “uniwersalny dowcip” czy zrozumiały język.

[tabs tab1=”Lusers – Zwiastun (hiszp.)”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.