„Drogocenna perła” – Odcinek 110: Perła zostaje mniszką

W 110. ostatnim odcinku telenoweli „Drogocenna perła”: Perła otrzymuje święcenia. Emisja 19 lutego 2024 o godz. 16.50 i 21.25 w Novelas+.

Franz i Amélia są zrozpaczeni, gdy okazuje się, że jej córki nie było z Manfredem. Belmira jest rozczarowana skąpstwem Nuna. Nuno i Conceição odkrywają, że mają ze sobą wiele wspólnego i decydują się zamieszkać razem. Belmira wyznaje miłość Odilonowi. Sonan przypomina sobie sen Perły i wyrusza na poszukiwania dziewczynki. Odnajduje ją i zabiera do domu.

Gertrude przyznaje się Ernestowi do zabicia Cataliny i prosi o wybaczenie. Valter żąda, by Décio podzielił się z nim biżuterią. Obaj zostają nakryci przez Laurę, która zmusza ich do zwrócenia skradzionych klejnotów. Ernest żegna się z rodziną. Perła pomaga mu odejść z doczesnego świata. Julieta przekazuje wiadomość o śmierci Fatimy. Iolanda i Mundo postanawiają zaadoptować małego Tiaguinha. Arlindinho i Serena biorą ślub. W ich ślady idą także Lola i Fabrício, Silvia i Viktor oraz Lindinha i Etelvino.

W swoim testamencie Ernesto prosi o wybaczenie oraz składa podziękowania swoim synom, synowym i zięciowi, wnukom, ukochanej Dalii oraz uznaje dziecko, którego spodziewa się Dalia. Lola i Aurora zaprzyjaźniają się. Joel i Creotina przyjeżdżają z Paryża na ich występ. Dona Santinha wraca do Brazylii i zostaje ciepło przyjęta przez Arlinda. Mijają lata i Perła zostaje mniszką. Franz i Amélia biorą udział w ceremonii przejścia ich córki.

Rok 2014. Rinpoche (Perła) przyjmuje dziennikarza, który wręcza jej egzemplarz jej autobiografii zatytułowanej „Drogocenna perła”. Mniszka opowiada mu szczęśliwe zakończenie historii jej rodziców i najbliższych. Tego samego dnia podczas kongresu wygłasza wzruszające przemówienie o pokoju i miłości. Koniec.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/drogocenna-perlaTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.