„Drogocenna perła” – Odcinek 107: Sen o porwaniu

W 107. odcinku telenoweli „Drogocenna perła”: Perli śni się, że Manfred ją porywa. Emisja 14 lutego 2024 o godz. 16.50 i 21.25 w Novelas+.

Gertrude zanosi synowi ubrania i pieniądze. Lindinha prosi Volpinhę, by przekonała Venceslaua do udzielenia poparcia Franzowi. Mundo sprzecza się z Iolandą. Franz rozpoznaje Manfreda na zdjęciu zrobionym Perli i Amelii przez ulicznego fotografa i zanosi je na policję.

Hilda namawia Aderbala do wyznania uczuć Joelowi. Mundo zjawia się na uroczystości otwarcia przedszkola. Wyznaje Iolandzie, że ją kocha i zamierza poprzeć jej start w wyborach. Matilde zaczyna rodzić. Manfred wysyła do Ernesta wiadomość. Venceslau zgadza się poprzeć Franza w jego planach, lecz stawia pewien warunek.

Peteleco podejrzewa, że Hilda planuje ucieczkę z Aderbalem i uprzedza Toniego. Belmira traci zainteresowanie Nunem. Franz nie pozwala Perli na samodzielne opuszczanie domu. Matilde wydaje na świat zdrowe dziecko. Manfred zapowiada matce, że wyjedzie z kraju i zabierze ze sobą Perłę.

Serena dostaje skurczy w trakcie występu. Arlindinho zabiera ją do szpitala. Iolanda martwi się, że nie może zajść w ciążę. Postanawia zasięgnąć porady doktora Rubensa. Wiadomość od Manfreda wywołuje wstrząs u Ernesta. Mężczyzna trafia do szpitala. Odzyskuje przytomność w obecności Dalii, która wyznaje mu, że spodziewa się dziecka.

Manfred prosi Marlene o pomoc w porwaniu Perły. Joel jest smutny po wyjeździe Aderbala. Perła ma proroczy sen. Widzi w nim, jak Manfred próbuje odebrać ją Sonanowi.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/drogocenna-perlaTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.