fot. Televisa

Lucía domaga się od Barráeza zadośćuczynienia za oszczerstwa, jakich się dopuszczono na łamach jego pisma. Żąda zwolnienia dziennikarza, który napisał kompromitujący ją artykuł oraz publicznych przeprosin. Ponadto, chce być twarzą kolejnego numeru. Jacobo wspomina Camilowi o utracie przytomności, jakiej doznał w trakcie przesiadywania przed komputerem. Valeria nie chce dłużej pomagać Beltranowi. Wyznaje, że gdy dotknęła jego znamię zobaczyła straszne rzeczy. Nie chce jednak wyjawić jakie.

Eva oświadcza Johnny’emu i Lucíi, że nie pozwoli im dobrowolnie zarządzać rodzinną firmą. Przypomina im, że ona i jej rodzeństwo są prawowitymi właścicielami spółki. Gastón dowiaduje się, że ludzie z mafii narkotykowej zabili informatora Evy. Kobieta nakazuje mu zaprzestać tworzenia materiałów na ich temat. On uświadamia ją, że właśnie na antenę trafił przeprowadzony z nią wywiad.

Teresio czuje się osaczony przez prasę po przybyciu do kraju. Alacrán zapewnia go, że ma wszystko pod kontrolą. Ludzie Alacrana zjawiają się w domu Gastona, żeby go nastraszyć.

Opracowanie novela.pl
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/milosc-po-grob


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.