“Tosty po meksykańsku” od 9 stycznia w kinach

Nagrodzona Srebrną Muszlą na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w San Sebastián meksykańska produkcja w reżyserii Fernanda Eimbcke “Tosty po meksykańsku” gościła

Nagrodzona Srebrną Muszlą na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w San Sebastián meksykańska produkcja w reżyserii Fernanda Eimbcke “Tosty po meksykańsku” gościła na ponad dwudziestu festiwalach na całym świecie. W maju ubiegłego roku znalazła się w repertuarze krakowskiego festiwalu Off Plus Camera. Za dwa dni, 9 stycznia, będzie można ją znaleźć w kinach studyjnych w całej Polsce.

“Tosty po meksykańsku” to niezwykle świeży, pełen niewymuszonego humoru film o dorastaniu. Bohaterami są Paloma i jej nastoletni syn, Hector, którzy wyjeżdżają razem na wakacje. Pomimo to, że matkę i syna łączy silna więź, podczas wypoczynku z dnia na dzień zaczynają się od siebie coraz bardziej oddalać. Powodem okazuje się Jazmin, dziewczyna, która zaczyna się interesować Hectorem. Jazmin odkrywa przed nim świat, w który matka z oczywistych względów nie może go wprowadzić: świat seksualności, zmysłowości, miłości, przygody. Nastolatki zaczynają spędzać ze sobą coraz więcej czasu, pozostawiając Palomę samą sobie.

W rolach głównych występują Lucio Giménez Cacho, Carolina Politi oraz María Renée Prudencio (“Morena”). Dystrybutorem filmu jest Art-House, natomiast novela.pl objęła patronat medialny.

Opracowano w oparciu o materiały od dystrybutora

[tabs tab1=”Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.