Niezwykle popularny serial młodzieżowy „Violetta” znalazł swoje miejsce w ramówce kanału TVN Fabuła. Pierwszy sezon losów utalentowanej nastolatki będzie można oglądać od 3 lipca od poniedziałku do piątku o godz. 14:30. Emisja powtórkowa dnia następnego o godz. 10:30.

Violetta (Martina Stoessel) odziedziczyła piękny po matce, znanej aktorce musicalowej, która zginęła tragicznie w wypadku, kiedy była dzieckiem. Ojciec dziewczyny Germán (Diego Ramos) to człowiek sukcesu. Jest wobec niej bardzo wymagający i nadopiekuńczy. Ukrywa przed nią wszelkie informacje dotyczące matki, ponieważ boi się, że spotka ją ten sam los. Wie, że Violetta ma talent muzyczny, więc zapisuje ją na lekcje gry na fortepianie, ale nie pozwala angażować się w śpiewanie i aktorstwo. Germán wierzy, że potrafi wychować córkę w luksusie i izolacji, strzegąc jej w domu jak w niedostępnej twierdzy. Do czasu…

Tymczasem już od 29 czerwca kanał Disney Channel wyemituje blok ostatnich dwudziestu odcinków trzeciego sezonu „Violetty”. Fani serialu będą mogli przeżyć jeszcze raz finałowe perypetie ulubionych bohaterów w dni powszednie o godz. 20:00.


3 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.