Martina Stoessel w Warszawie

Argentyńska gwiazda serialu “Violetta”, Martina Stoessel, przyleciała do Warszawy, by promować swój debiutancki krążek “Tini”.

Martina Stoessel (“Violetta”) jest już w Polsce! Młodziutka gwiazda przyleciała wczoraj wieczorem do stolicy, w przerwie między koncertami u naszych zachodnich sąsiadów, by spotkać się ze swoimi fanami. Jeszcze przed południem Tini wystąpi w programie “Dzień dobry TVN”, gdzie udzieli krótkiego wywiadu oraz zaśpiewa jeden z utworów promujący jej debiutancki album. Tego samego dnia Argentynka spotka się również ze zwyciężczyniami konkursu organizowanego przed Universal Music Polska, wydawców płyty, w którym nagrodą był M&G z Tini.

Kolejna wizyta Martiny zaplanowana jest na kwiecień przyszłego roku. W ramach międzynarodowej trasy “Tini Tour” gwiazda da trzy koncerty: 3 kwietnia w Krakowie, 5 kwietnia w Trójmieście oraz 6 kwietnia w Łodzi. Sprzedaż biletów ruszy już jutro (14 października).

Good morning Poland???

Una foto publicada por Tini Stoessel (@tinitastoessel) elTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.