Premiera serialu “Soy Luna” w marcu w Ameryce Łacińskiej

Latynoski kanał Disneya rozpocznie w marcu emisję nowego serialu młodzieżowego pt. “Soy Luna”. W tytułowej roli występuje Meksykanka Karol Sevilla.

W marcu latynoamerykański kanał Disneya pokaże premierowe odcinki nowego serialu młodzieżowego pt. “Soy Luna”. Główną rolę gra w nim 16-letnia Meksykanka Karol Sevilla. Młodziutkiej aktorce partnerują wyłonieni drogą castingów nastolatkowie z Argentyny, Chile, Hiszpanii i Meksyku. W obsadzie znalazł się także Włoch Ruggero Pasquarelli, znany z udziału w serialu “Violetta”. Reżyserami są Jorge Nisco i Martín Sabán.

“Soy luna” jest drugim po “Violetcie” serialem produkowanym wspólnie przez argentyńską wytwórnię Pol-ka i Disneya, skierowanym także do publiczności z Europy, Afryki i Azji. “To program łączący widzów z całego świata poprzez uniwersalne historie z postaciami, z którymi nietrudno się utożsamić, oryginalną muzyką, porywającymi choreografiami oraz innowacyjnymi elementami i jakością, która charakteryzuje Disneya” – zapowiedziała Cecilia Mendonça, wiceprezes Disney Latinoamérica. Kanał już rozpoczął promocję serialu, emitując jego pierwsze spoty promocyjne. Jeśli odniesie sukces, być może jeszcze w tym roku polski oddział Disneya zdecyduje się na premierę.

[tabs tab1=”Zwiastun” tab2=”Teaser” tab3=”Promo #1″ tab4=”Promo #2″ tab5=”Promo #3″]
[tab id=1]

[/tab]
[tab id=2]
[/tab]
[tab id=3]
[/tab]
[tab id=4]
[/tab]
[tab id=5]
[/tab]
[/tabs]Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.