Jorge Blanco wydał pierwszy singiel "Summer soul" | novela.pl

Jorge Blanco wydał pierwszy singiel “Summer soul”

novela.pl 10 lipca 2017 0

Jorge Blanco, León z serialu “Violetta”, rozpoczyna solową karierę. Wypuścił singiel “Summer soul” i obiecuje, że dysponuje materiałem na debiutancki album

Jorge Blanco wydał pierwszy singiel “Summer soul”

Podczas gdy Martina Stoessel, niezapomniana Violetta z serialu Disneya, podróżuje po świecie, koncertując i promując debiutancki album, jej fikcyjny partner Jorge Blanco niespiesznie, choć także z entuzjazmem, prezentuje swój pierwszy singiel “Summer soul”.

W ciągu dwóch lat od zakończenia “fioletowej” przygody z “Violettą” Meksykanin zbierał materiał na pierwszą solową płytę. Zapewnia, że dysponuje ponad czterdziestoma utworami. O tym, czy i kiedy się ukaże, zdecyduje popularność singla. “Niechaj publiczność zdecyduje, czy chce usłyszeć więcej materiału. (…) Zobaczymy, jak potoczą się sprawy i w jakiej formie wydamy album. Chcemy zamieścić na nim od 10 do 12 utworów. Mamy już pięć lub sześć pewniaków” – wyjawił w wywiadzie dla radia Fórmula.

25-letni Jorge Blanco pragnie rozwijać także umiejętności aktorskie. Zdradził, że bierze udział w castingach w Los Angeles, jednak z braku konkretnych projektów, nie zdradził żadnych szczegółów.

Komentarze »


X