Spotkanie promocyjne książki Candelarii Molfese 30 stycznia w Warszawie | novela.pl

Spotkanie promocyjne książki Candelarii Molfese 30 stycznia w Warszawie

novela.pl 6 stycznia 2016 1

Gwiazda Disneya Candelaria Molfese spotka się ze swoimi młodymi wielbicielkami 30 stycznia w Warszawie na promocji książki pt. “Świat Cande”

Spotkanie promocyjne książki Candelarii Molfese 30 stycznia w Warszawie

25-letnia gwiazda Disneya Candelaria Molfese, kojarzona z roli Camili w popularnym serialu “Violetta”, przyleci do Polski na spotkanie promocyjne książki pt. “Świat Cande”. Wydarzenie odbędzie się 30 stycznia w centrum handlowym Blue City w Warszawie.

“Świat Cande. Mój pamiętnik, twój pamiętnik” trafi trafi na półki księgarń 2 lutego z ramienia wydawnictwa Rebis. W książce Argentynka dzieli się z wiernymi fankami i fanami swoimi sekretami, radami i przemyśleniami, nadając jej kształt pamiętnika, który czytelniczki i czytelnicy mogą zapełniać także własnymi notatkami. Publikacja zdobiona jest fotografiami z życia Candelarii.

One Comment »

  1. wydawca książki świat cande 14 lutego 2016 o 16:22 - Reply

    Ja jestem olśniona i chcę spotkać się z Candelarią Moflese ja proponuję aby każdy pojechał do Warszawy o tam na czerwonym dywanie będzie chodziła Candelaria Moflese można z nią pogadać i może być wywiad z Candelarią na temat tej książki i możliwe że wpisze autogrf do książek zatytułowanej mundo cande czyt. świat cande zobaczycie ją na hali targowej w Warszawie ul Zielona nr35 studio cande nasz świat piętro 7 do zobaczenia w sobotę

Komentarze »


X