Antonio José w duecie z Maite Perroni

Romantycznym utworem „Si tú quisieras” wykonanym w duecie z Maite Perroni hiszpański piosenkarz Antonio José promuje swój trzeci album.

Jorge Blanco – dwa single i dwa koncerty

Znany z serialu „Violetta” Jorge Blanco wydał dwa nowe single. Jesienią wystąpi przed publicznością w Krakowie i Warszawie.

Mundialowy przebój Natalii Oreiro

Natalia Oreiro nagrała piosenkę na mundial pt. "United by love". Zdjęcia do teledysku powstały w Urugwaju.

Ścieżka dźwiękowa do „Luis Miguel: La serie” już w sieci

Izan Llunas i Diego Boneta wykonują największe hity Luisa Miguela na ścieżce dźwiękowej do biograficznego serialu o meksykańskim piosenkarzu.

Wiersz „Poderoso caballero” Francisca de Quevedy ożywiony głosem José Mercé

Pieśniarz flamenco José Mercé użyczył swojego głosu do piosenki z filmu "Złote miasto" ze słowami wiersza poety Francisca de Quevedy pt. "Poderoso caballero".

„La llamada” Leivy na wagę Goi

Pop-rockowa kompozycja Leivy napisana na potrzeby filmu "Powołanie" została doceniona Goyą przez Hiszpańską Akademię Filmową.

Luis Fonsi zaśpiewa na Sylwestrze w Zakopanem

Portorykańczyk Luis Fonsi wystąpi pierwszy raz przed polską publicznością. 31 grudnia zaśpiewa na Sylwestrze w Zakopanem swój największy przebój „Despacito".

Gaby Moreno na żywo w Hiszpanii

Urzekająca głosem Gwatemalka Gaby Moreno gości w Hiszpanii. W programie telewizyjnym wykonała na żywo utwór "Sálvese quien pueda".

Dwa koncerty Jorge Blanco w Polsce w 2018 roku

Kojarzony z serialu "Violetta" młody piosenkarz Jorge Blanco wyrusza w solową trasę koncertową. W 2018 roku zagra dwa koncerty w Polsce.

Grudniowe koncerty Yasmin Levy w Gdańsku i Raciborzu

Obdarzona magicznym głosem piosenkarka ladino Yasmin Levy zawita w grudniu do Polski. Zaśpiewa na koncertach w Gdańsku i Raciborzu.

Najnowsze wiadomości