W nachodzącym roku Czwórka wyemituje popularną niegdyś telenowelę „Paulina” (oryg. La Usurpadora) z Gabrielą Spanic i Fernandem Colungą w rolach głównych. To kolejna, po „Esmeraldzie” i „Marii z przedmieścia”, produkcja Televisy, która rozsławiła meksykańskie telenowele na całym świecie. Pierwszy odcinek zobaczymy w środę 17 stycznia o godz. 16.00.

„Paulina” to romantyczna historia młodej kobiety, której życie odmieniło przypadkowe spotkanie. Tytułowa bohaterka jest ubogą dziewczyną, imającą się każdej pracy, by utrzymać siebie i ciężko chorą matkę. W eleganckim klubie, gdzie sprząta toalety, spotyka piękną i bogatą Paolę Bracho, która od razu zauważa wyjątkowe podobieństwo fizyczne między nimi. Zepsuta i pozbawiona skrupułów Paola, bawiąca w Cancun w towarzystwie kochanka, postanawia wykorzystać Paulinę, by na jakiś czas uwolnić się od życia rodzinnego, które ją śmiertelnie nudzi. Proponuje dziewczynie, by przez rok udawała ją przed jej mężem – Carlosem Danielem oraz jego rodziną i znajomymi, oferując sowitą zapłatę. Paulina stanowczo odmawia, ale kiedy umiera jej matka i porzuca ją narzeczony, a Paola ucieka się do podstępu i szantażuje ją konsekwencjami sfingowanej przez siebie kradzieży, dziewczyna w końcu ulega. Po tygodniowych przygotowaniach pod kierunkiem Paoli zjawia się w luksusowej rezydencji rodziny Bracho…

Więcej informacji o telenoweli na stronie www.novela.pl/paulina

[tabs tab1=”Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]


48 KOMENTARZE

  1. Helena możesz sprawdzić sobie ramówkę Tv4 na luty i tam wpisane jest że od 18.lutego w pasmo “Sin Tu Mirada” wchodzi 2 odcinek “Pauliny”, także premierowej telenoweli w Tv4 niestety ale nie będzie.

  2. Na Tv4 już w ogile nie można liczyć bo mam złe wieści dla tych którzy wierzyli że po STM będzie nowość o tuż nie będzie premeirowej telenoweli tylko od 18.lutego po 2 odcinki dziennie i nie kupuję wersji że chcą podbudować pasmo o 17.00 radzącą sobie lepiej od Marii z przedmieścia tylko chodzi o to że już jest smutny koniec ery premierowych telenowel w Tv4 i pewnie w kwietniu dadzą powtórkę sprzed lat albo wałkować będą Nie igraj z aniołem do śmierci. Dziś jest gorzki dzień dla fanów premier w tv.:(

  3. Rossac mnie też ciekawi jaką i czy w ogóle Tv4 wyemituje premierową telenowele w paśmie o 17 ze względu na to że jedyną informację o tym że STM ma lepsze wyniki oglądalności od Marii z przedmieścia podała gazeta świat Seriali a Tv4 sam nie pisał o wynikach STM ale jeśli będzie nowość to może być taka że nie z Televisy tylko np. z Azteki tv Pobre Diabla z 2009r (wcześniejsza wersja kotki lub Vidas Robadas z 2010r lub z Telemundo fajny klasyk Rosa Diamente a z Venevision to np. Alma Indomable mogła by być.

  4. Po 31 Jak to nie ma fajnych nowych telenowel? Jest dużo których nie było jeszcze w tv np La sambra del pasado, Carazon Que miente, El color dela pasion, Amar a muerte, Hijas de Luna. Również dobrze może być coś z Azatci Tv albo z Venivison.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.