“Odzyskać honor” od 2 maja w Nowej TV

W maju Nowa TV wyemituje 13-odcinkowy brazylijski serial pt. “Odzyskać honor” (oryg. O caçador). W roli głównej Cauã Reymond.

Były policjant André Câmara wychodzi na wolność po trzech latach spędzonych w więzieniu. Jego celem jest znalezienie ludzi, którzy go wrobili. Jest osamotniony, gdyż odwrócili się od niego bliscy i przyjaciele. Jedyną osobą, która wyciąga do niego rękę, jest polityk Lopes. Sugeruje on Câmarze, aby spróbował szczęścia jako łowca nagród. André przystaje na tę propozycję i zagłębia się w przestępczy świat. Jednocześnie prowadzi swoje prywatne śledztwo. Sytuację komplikuje pojawienie się jego bratowej Kátii, która zostawiła męża Alexandre. Brat André stara się mu zaszkodzić, gdyż obwinia go o śmierć ojca.

Twórcami serialu “Odzyskać honor”Fernando Bonassi i Marçal Aquino, pisarze i dramaturdzy (dzieła literackie Bonassiego zaliczane są do nurtu “realizmu brutalistycznego”), doświadczeni scenarzyści filmowi, telewizyjni i teatralni. Współautorem scenariusza oraz reżyserem jest José Alvarenga (“Divã”, “Supermax”). Wszyscy troje pracowali już wspólnie nad miniserialem śledczym “Wydział wewnętrzny” (oryg. Força Tarefa, 2009-2011). Rolę André, tytułowego łowcy, kreuje brazylijski aktor Cauã Reymond, kojarzony z telenoweli “Avenida Brasil”. Obsadę kompletują Cleo Pires (“Droga do Indii”), Nanda Costa (“Chwytaj dzień”), Aílton Graça (“Siedem grzechów”) oraz Jackson Antunes (“Synowie Francisca”).

Emisja od 2 maja w dni powszednie o godz. 16:25 na kanale Nowa TV. Powtórki następnego dnia o godz. 9:05.

[tabs tab1=”Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]



Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.