„Trzy razy Ana” – Odcinek 79: Druga córka Soledad? | novela.pl

„Trzy razy Ana” – Odcinek 79: Druga córka Soledad?

novela.pl 18 kwietnia 2017 0

W 79. odcinku telenoweli „Trzy razy Ana”: Ana Lucía dowiaduje się, że Soledad miała córkę o imieniu Sofía. Emisja 24 kwietnia 2017 o godz. 17:00 w Czwórce

„Trzy razy Ana” – Odcinek 79: Druga córka Soledad?

Ana Lucía skarży się Remedios i Nerinie, że matka zabroniła jej brać udziału w pokazie mody, na który zaprosiła ją Viridiana. Tymczasem Ana Leticia, która początkowo odmawiała przyjęcia zaproszenia na udział w pokazie, zmienia zdanie tylko dlatego, żeby towarzyszyć swojemu wujowi.

Ana Lucía spotyka Santiaga. Jest zdumiona, gdy ten zapiera się, że nazywa się Marcelo Salvaterra. W trakcie pokazu dochodzi do spotkania Neriny z jej córką. Kobieta ma do niej żal, że pozwoliła, by wylądowała na bruku. Claudia przypomina matce, że umyślnie roztrwoniła wszystkie pieniądze, próbując ratować ojca, co z góry było skazane na klęskę.

Marcelo chełpi się przed Aną Lucíą, że czerpie wielką radość z sypiania z dwiema kobietami jednocześnie. Przyznaje, że w chwilach słabości jest Santiagiem, dręczonym wyrzutami sumienia, ale chce zamierza się go pozbyć. Ana Lucía oświadcza, że mu na to nie pozwoli. Żeby dowieść jej, że w odróżnieniu od Santiaga niczego przed nią nie ukrywa, sugeruje jej, żeby zapytała Soledad o Sofíę Hernández. Pokaz mody Viridiany odnosi sukces. Ana Lucía zapowiada Remedios, że zamierza dowiedzieć się, czy Soledad miała lub ma drugą córkę o imieniu Sofía. Soledad przeżywa szok, gdy zauważa Anę Leticię na pokazie mody.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

„Trzy razy Ana” (Tres veces Ana), telenowela, Meksyk 2016; Reżyseria: Sergio Cataño, Claudio Reyes R.; Występują: Angelique Boyer, Sebastián Rulli, David Zepeda, Pedro Moreno, Blanca Guerra, Eric Del Castillo i inni; Strona: www.trzyrazyana.novela.pl

Komentarze »


X