„Włoska narzeczona” – Odcinek 50: Fiorella obwinia Pedra

W 50. odcinku telenoweli „Włoska narzeczona”: Fiorella posądza Pedra o umyślne spowodowanie wypadku. Emisja 28 grudnia o godz. 17:15 w Czwórce.

Pedro tłumaczy się, że nie mógł zatrzymać samochodu. Doña Eloisa jest zła na Fidela o to, że pozwolił Pedrowi prowadzić pojazd. Chwilę później dowiaduje się o spowodowanym przez niego wypadku. Rosjanin wręcza Juliecie i Sergiowi aparat fotograficzny oraz uprzedza ich, że jakiś mężczyzna robił im zdjęcia. Kobieta domyśla się, że stoi za tym Aníbal.

Roxana wrzuca do torebki Gianny skradziony wcześniej portfel innej studentki. Włoszka orientuje się w porę i odgrywa się na Roxanie. Osvaldo dostaje silnych bólów po wypicu herbaty przeznaczonej dla Sonii. Lekarz uspokaja Fiorellę, że stan Benita jest stabilny, choć ciężki. Dante wmawia doñii Eloisie, że Fidel ponosi pełną odpowiedzialność za wypadek jej wnuka, albowiem zaniedbał swój samochód. Pedro wyjaśnia Vittoriowi, że z powodu awarii hamulca nie mógł zatrzymać pojazdu.

W obecności Aníbala Sergio niszczy zdjęcia zrobione jemu i Juliecie i uprzedza go, że adwokat jego żony już wie o jego nieczystych zagrywkach. Aitana próbuje uświadomić Fiorellę, że popełniła błąd, zakochując się w mężczyźnie z nieswojej klasy społecznej, który nigdy nie odwzajemni jej uczuć. Uzmysławia jej również, że Pedro nie byłby zdolny do popełnienia zabójstwa.

Emisja 28 grudnia o godz. 17:15 w TV 4 / Materiały novela.pl / Fot. Televisa

„Włoska narzeczona” (Muchacha italiana viene a casarse), telenowela, Meksyk 2014-2015; Reżyseria: Pedro Damián, Luis Pardo; Występują: Livia Brito, José Ron, Enrique Rocha, Fernando Allende, Isela Vega, Salvador Pineda, Maribel Guardia, Francisco Gattorno, Nailea Norvind, Claudo Báez; Strona: wloskanarzeczona.novela.plTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.