„4×4” 10 kwietnia w Cinemax i HBO GO

Film Mariano Cohna, twórcy „Honorowego obywatela”, z Peterem Lanzanim w roli głównej w piątek 10 kwietnia o godz. 20.00 w Cinemax oraz na HBO GO.

Wysokiej klasy auto z napędem na cztery koła stoi zaparkowane na typowej ulicy w jednej z dzielnic Buenos Aires. Pewien mężczyzna decyduje się włamać do samochodu i ukraść wszystko to, co zdoła z niego wynieść. Kiedy jednak próbuje się z niego wydostać, okazuje się, że drzwi i okna pojazdu są zablokowane. Sytuacja zaczyna bardzo niepokoić włamywacza. Tym bardziej, że ktoś na zewnątrz kontroluje pojazd i wydaje się realizować jakiś perfidny plan…

Porywający thriller ukazujący mroczne realia życia w argentyńskiej metropolii. Wielokrotnie wyróżniany na międzynarodowych festiwalach filmowych reżyser Mariano Cohn („Honorowy obywatel”) tworzy trzymają w napięciu opowieść, która pełna jest niespodziewanych zwrotów akcji. W role głównych bohaterów wcielają się Peter Lanzani („Anioł”, „El clan”), Dady Brieva („Honorowy obywatel”), Luis Brandoni („Moje arcydzieło”), Noelia Castaño („Spotkanie na pustkowiu”) oraz Ailén Mazioni.

Materiały CinemaxTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.