„Bez końca” 23 marca w Cinemax oraz HBO GO

Telewizyjna premiera „Bez końca”, filmu zamknięcia 19. Tygodnia Kina Hiszpańskiego, w poniedziałek 23 marca o godz. 20.00 w Cinemax.

W 2018 roku na festiwalu w Maladze bracia César i José Esteban Alenada zaprezentowali film „Bez końca” (oryg. Sin fin). Miłosna historia o człowieku, który pragnie cofnąć czas z nadzieją, że uda mu się w ten sposób uratować swój rozpadający się związek przyniosła Javierowi Rey (znany z seriali „Kokainowe wybrzeże” i „Hache”), odtwórcy głównej roli, nagrodę dla najlepszego aktora. Jego rola zapadła publiczności w pamięci równie mocno co Maríi León („Uśpiony głos”), wcielającej się w postać jego ukochanej. Produkcja otrzymała cztery nominacje do nagrody przyznawanej przez Stowarzyszenie Andaluzyjskich Filmowców (ASECAN).

Javier przybywa z przyszłości, aby odzyskać utraconą miłość Maríi. Wspólnie doświadczają magii pierwszego spotkania i powtarzają podróż, która tak jak kiedyś rozpoczyna się świtem w Madrycie i kończy zachodem słońca na andaluzyjskim wybrzeżu. A wszystko po to, by przygaszona María znów stała się pełną życia kobietą, w której zakochał się Javier. Spontaniczną, wesołą dziewczyną, nucącą piosenki Mecano – jednego z najpopularniejszych zespołów hiszpańskiego popu lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku.

W poniedziałek 23 marca Cinemax jako pierwsza telewizja wyemituje film „Bez końca” o godz. 20.00. Tego samego dnia dzieło braci Alenda pojawi się na platformie HBO GO. Zainteresowani, znający język hiszpański i nieposiadający dostępu do żadnego z nich, mogą otrzymać bezpłatny dostęp od samych twórców. César i José przyłączyli się do prowadzonej w Hiszpanii akcji „Zostań w domu” i udostępnią chroniony hasłem link do filmu każdemu, kto skieruje swoją prośbę na adres solitafilms@solitafilms.comTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.