„Z miłości do dziecka” – Odcinek 30: Nicolás poznaje prawdę

W 30. odcinku telenoweli „Z miłości do dziecka”: Nico dowiaduje się przypadkiem, że został adoptowany. Emisja w poniedziałek 15 marca 2021 o godz. 14.55 w Czwórce.

Pedro mówi rodzicom o rozwodzie Eleny. Wyjaśnia im, że jest odpowiedzialny za jej decyzję o rozstaniu z mężem. Gina nalega, żeby jej ojciec zatrudnił Pedra w warsztacie. Proponuje ojcu, żeby oczernił go przed przyjaciółmi, aby Pedro nie mógł znaleźć innego miejsca pracy. Samuel mówi bratu, że Elena może otrzymać rozwód pomimo sprzeciwu Ernesta. Pedro wyznaje, że ma dość obsesji Giny i nie potrafi jej przetłumaczyć, że między nimi już wszystko skończone.

Ernesto idzie do baru, żeby się upić. Poznaje tam kobietę, którą zaciąga do hotelu. Domingo dowiaduje się, że ma cukrzycę. Lekarza uspokaja go, że jeśli będzie stosował się do jego zaleceń, wszystko będzie dobrze. Andrea sprawia przykrość Gabrieli, gdy wypowiada się nieprzychylnie o Samuelu. Ernesto złości się na syna, gdy słyszy jak prosi matkę o możliwość porozmawiania z Pedrem. Irene wykorzystuje okazję, aby nastawić Ernesta przeciwko Elenie. Jej plan skłócenia małżonków przynosi oczekiwany skutek.

Pedro nie może znaleźć pracy. Samuel proponuje Gabrieli, żeby zostali przyjaciółmi. Rosa wyznaje Ginie, że Modesto jest jej mężem. Nicolás podsłuchuje kłótnię rodziców. Dowiaduje się z niej, że został adoptowany.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Kopiowanie zawartości serwisu lub jej części bez pisemnej zgody właścicieli serwisu jest zabronione.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/z-milosci-do-dziecka


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.