„Rubí” – Odcinek 10: Skrucha

W 10. odcinku serialu „Rubí”: Rubí prosi Maribel o wybaczenie. Héctor opuszcza Hiszpanię. Emisja w piątek 12 marca 2021 o godz. 13.55

Maribel jest niezadowolona z powrotu Rubí. Opuszcza gabinet Alejandra z obrażoną miną. Rubí oznajmia Alejandrowi, że zamierza rozwieść się z Hectorem. Jest przekonana, że cieszy się z tej wiadomości, choć tego nie okazuje. Rubí wytyka siostrze, że spotyka się z szoferem. Cristina nie pozwala jej na krytykę i zarzuca jej, że sama źle się prowadzi. Refugio cieszy się z powrotu córki i namawia ją do przeproszenia Maribel.

Héctor nie zamierza puścić płazem ostatniego wyczynu Rubí. Rubí składa Maribel niezapowiedzianą wizytę, aby poprosić ją o wybaczenie. Próbuje wmówić byłej przyjaciółce, że uwolniła ją od małżeństwa z niewiernym mężczyzną, ale ona nie daje się zwieść. Rubí informuje siostrę, że Arturo pokrył koszty pobytu ich matki w szpitalu i sugeruje, że powinna osobiście mu podziękować. Cayetano chce, żeby Cristina powiedziała Arturowi, że są parą. Alejandro próbuje przekonać Sonię, że tym razem będzie jej wierny. Lucas chwali Rubí, że zostanie międzynarodową gwiazdą mody. Héctor opuszcza Hiszpanię i leci do Meksyku.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Kopiowanie zawartości serwisu lub jej części bez pisemnej zgody właścicieli serwisu jest zabronione.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/rubi


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.