„Za głosem serca” – Odcinek 47

Joaquín pragnie odnaleźć córkę, gdziekolwiek jest. Amelia czuje się bezradna i płacze. Virginia, choć współczuje im obojgu, postanawia dochować sekret

Joaquín pragnie odnaleźć córkę, gdziekolwiek jest. Amelia czuje się bezradna i płacze. Virginia, choć współczuje im obojgu, postanawia dochować sekret siostry. Nadia niecierpliwie oczekuje na przybycie Víctora. Ku jej zaskoczeniu, zamiast mężczyzny na hacjendzie pojawia się Pedro i chce ją zabrać ze sobą. Grozi, że zabije jej kochanka, jeśli dowie się, że widują się za jego plecami.

Josefina rozpacza, ponieważ Dimitrio wybrał pracę na hacjendzie zamiast ślubu z nią. Ojciec Anselmo opowiada Rosario o tym, jak świetnie dogadują się Montserrat i Alejandro. Montserrat uświadamia księdza, że José Luis zabił szefa policji, żeby ratować życie Alejandra i musiał opuścić hacjendę. Víctor przyjeżdża na hacjendę Almontego i ponownie staje twarzą w twarz z Pedro. Mąż Nadii jest zaskoczony, że nie zrezygnował z jego żony po tym jak został przez niego potraktowany. Víctor nazywa jego małżeństwo z Nadią farsą.

Ezequiel prowadzi poszukiwania ciała prawdziwego Antonio Olivaresa. Nadia opowiada Montserrat o swoich podejrzeniach, co do preferencji seksualnych jej męża. Montserrat robi sobie test ciążowy. Szczęśliwa informuje Alejandra, że wkrótce zostaną rodzicami. José Luis i Angélica przypływają do Agua Azul, gdzie mieszka jej matka chrzestna. Kiedy opuszczają pokład statku, Angélica traci przytomność.

Emisja 18 sierpnia o godz. 12:50 w TV Puls / Materiały novela.pl / Fot. Televisa

“Za głosem serca” (Lo que la vida me robó), telenowela, Meksyk 2013-2014; Reżyseria: Manuel Barajas, Armando Zafra; Występują: Angelique Boyer, Sebastián Rulli, Luis Roberto Guzmán, Daniela Castro, Sergio Sendel, Osvaldo Benavides, Grettell Valdez, Rogelio Guerra, Ana Bertha Espín, Eric del Castillo i inni; Strona: zaglosemserca.novela.plTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.