„Za głosem serca” – Odcinek 46

Angélica wręcza Ezequielowi pieniądze w zamian za wypuszczenie José Luisa. Pedro pozwala mężczyźnie zachować część okupu i mówi, żeby przeznaczył

Angélica wręcza Ezequielowi pieniądze w zamian za wypuszczenie José Luisa. Pedro pozwala mężczyźnie zachować część okupu i mówi, żeby przeznaczył je na umundurowanie godne szefa policji. Angélica i José Luis zatrzymują się na noc w hotelu, by następnego dnia uciec razem statkiem rybackim.

Nadia wybiera się na hacjendę Almontego w towarzystwie Josefiny. Proponuje Víctorowi, żeby przyjechał się z nią zobaczyć. Pedro jest zły na żonę, że go opuściła. Montserrat i Carlota przepraszają Josefinę za zachowanie Dimitria. Virginia całuje Dimitria, żeby wmówić Amelli, że są parą. Dimitrio chce odnaleźć Angélikę, która zabrała jego pieniądze, ale Virginia mu tego nie ułatwia. Joaquín szuka Angéliki w jej pokoju, ale jej tam nie ma.

Montserrat i Alejandro przyjeżdżają razem z Josefiną na hacjendę Arechiga, żeby porozmawiać z Dimitrio o jego małżeństwie. Virginia jest zrozpaczona, gdy odkrywa oszustwo Dimitria. Joaquín zakazuje mężczyźnie zbliżać się do jego córek. Następnego dnia Amelia znajduje list od Angéliki, w którym ta pisze, że wyjechała, żeby nacieszyć się życiem przed śmiercią i prosi, żeby jej nie szukano. Josefina prosi Dimitria, żeby wzięli prawdziwy ślub, ale on odmawia. Alejandro oferuje szwagrowi pracę na swojej hacjendzie, która pozwoli mu spłacić dług u Josefiny, jeśli nie chce skończyć w więzieniu, oskarżony o oszustwo i zabójstwo.

Emisja 17 sierpnia o godz. 12:50 w TV Puls / Materiały novela.pl / Fot. Televisa

“Za głosem serca” (Lo que la vida me robó), telenowela, Meksyk 2013-2014; Reżyseria: Manuel Barajas, Armando Zafra; Występują: Angelique Boyer, Sebastián Rulli, Luis Roberto Guzmán, Daniela Castro, Sergio Sendel, Osvaldo Benavides, Grettell Valdez, Rogelio Guerra, Ana Bertha Espín, Eric del Castillo i inni; Strona: zaglosemserca.novela.plTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.