„Za głosem serca” – Odcinek 40

Alejandro oferuje Loretowi wysoką zapłatę, jeśli wyda mu José Luisa żywego. Nadia rozkazuje służbie usunąć wóz z kwiatami, jaki otrzymała

Alejandro oferuje Loretowi wysoką zapłatę, jeśli wyda mu José Luisa żywego. Nadia rozkazuje służbie usunąć wóz z kwiatami, jaki otrzymała w prezencie od Víctora. Montserrat dzwoni do niej, by prosić o pożyczkę pieniędzy na wykupienie milczenia brata. María i Adolfo planują okraść Alejandra z pieniędzy i zrzucić winę na Montserrat.

Juventino wręcza Montserrat bransoletkę, jaką otrzymał od jej matki. Dimitrio przyjmuje od siostry pieniądze i stawia warunek: musi pozbyć się José Luisa z hacjendy. Alejandro jest zmartwiony obrażeniami, jakie poniósł Víctor z powodu nieszczęśliwego zakochania i przekonuje przyjaciela, żeby odsunął się Nadii, jeśli nie chce stracić życia. Loreto zleca Juventino odnalezienie José Luisa.

María wykrada klucz Montserrat do gabinetu Alejandra i wspólnie z Adolfo dokonują kradzieży. Adolfo proponuje Maríi, żeby przyszła do niego w nocy odebrać swoją część. Montserrat jest wdzięczna mężowi, że zatrudnił ponownie Rosario do pracy w domu. Loreto dowiaduje się od Juventina, że Adolfo zwrócił się do zarządcy imieniem José Luis. Postanawia złożyć mu propozycję nie do odrzucenia. Montserrat prosi José Luisa, żeby wyjechał, bo jej brat obiecał milczenie. Kochankowie żegnają się.

Emisja 7 sierpnia o godz. 12:50 w TV Puls / Materiały novela.pl / Fot. Televisa

“Za głosem serca” (Lo que la vida me robó), telenowela, Meksyk 2013-2014; Reżyseria: Manuel Barajas, Armando Zafra; Występują: Angelique Boyer, Sebastián Rulli, Luis Roberto Guzmán, Daniela Castro, Sergio Sendel, Osvaldo Benavides, Grettell Valdez, Rogelio Guerra, Ana Bertha Espín, Eric del Castillo i inni; Strona: zaglosemserca.novela.plTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.