„Za głosem serca” – Odcinek 116: Amelia żałuje lat spędzonych z Joaquínem

W 116. odcinku telenoweli „Za głosem serca”: Amelia wyznaje Pedrowi, że żałuje lat spędzonych z Joaquínem. Emisja 24 listopada o godz. 14:05 w TV Puls.

Esmeralda nie pozwala Maríi na kolejny występ w „La escondida”. Ta zarzuca jej, że obleciał ją strach, że zwabi do siebie więcej klientów. Montserrat odzyskuje przytomność po operacji i myśli, że to José Luis do niej strzelał. Dimitrio wyprowadza ją z błędu. Montserrat i Rosario dowiadują się, że Alejandro zginął w wypadku lotniczym razem z Víctorem i Nadią. Adolfo dowiaduje się o śmierci siostry i przekazuje wiadomość Maríi. Pedro cieszy się ze śmierci żony, choć próbuje to ukryć pod miną zatroskanego męża.

Mija kilka miesięcy. Admirał Robledo mówi José Luisowi, że wydał rozkaz zakończenia poszukiwań ciał Alejandra i pozostałych pasażerów awionetki, bo uznał, że te spoczywają już na dnie morza. José Luis prosi go o pomoc w odzyskaniu pieniędzy, jakie dostał od Montserrat, by mógł je zwrócić. Dzięki nim ona mogłaby kupić sobie dom i rozpocząć własną działalność.

Amelia odczytuje sfałszowany list Joaquína, w którym ten wydaje Alejandra – rzekomo swojego jedynego wspólnika. Kobieta szuka Pedra, żeby poskarżyć mu się, że zaufała mężczyźnie, który był nikim, a do tego okrył hańbą jej nazwisko. Pedro pociesza ją i insynuuje, że wyszła za mąż za niewłaściwego człowieka.

Emisja 24 listopada o godz. 14:05 w TV Puls / Materiały novela.pl / Fot. Televisa

“Za głosem serca” (Lo que la vida me robó), telenowela, Meksyk 2013-2014; Reżyseria: Manuel Barajas, Armando Zafra; Występują: Angelique Boyer, Sebastián Rulli, Luis Roberto Guzmán, Daniela Castro, Sergio Sendel, Osvaldo Benavides, Grettell Valdez, Rogelio Guerra, Ana Bertha Espín, Eric del Castillo i inni; Strona: zaglosemserca.novela.pl
Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.