„Za głosem serca” – Odcinek 114: Montserrat zostaje postrzelona

W 114. odcinku telenoweli „Za głosem serca”: María strzela do Montserrat. Alejandro szykuje się do ucieczki. Emisja 20 listopada o godz. 14:05 w TV Puls.

Alejandro wraca do domu i mówi matce, że muszą uciekać, bo wyniki badań DNA wykazały, że nie jest synem Benjamína. W dodatku okazało się, że stary Almonte został otruty, a on jest głównym podejrzanym. José Luis przychodzi do Alejandra, żeby uprzedzić go o planach Pedra. Kiedy dowiaduje się o jego problemach, oferuje mu pomoc w zorganizowaniu ucieczki z Agua Azul.

Po powrocie na hacjendę Graciela informuje córkę, że jej mąż niebawem straci nazwisko i trafi z powrotem do więzienia, a jej małżeństwo zostanie anulowane. María kontynuuje swój plan pozbycia się rywalki i przez uchylone drzwi strzela do Montserrat prosto w pierś. Alejandro szuka ojca Anselma w jego domu. Kiedy nie zastaje go w środku i widzi, że wszystkie kury z zagrody pozdychały z głodu, domyśla się najgorszego.

Pedro uprzedza Víctora, że policja zmierza w jego kierunku z nakazem doprowadzenia Nadii z powrotem do męża, żywej lub martwej. Alejandro prosi ich, żeby zaczekali z ucieczką, aż przybędzie Montserrat, ale Víctor odmawia z obawy o Nadię i ostrzega przyjaciela, że jeśli natychmiast nie uciekną, wszyscy zginą…

Emisja 20 listopada o godz. 14:05 w TV Puls / Materiały novela.pl / Fot. Televisa

“Za głosem serca” (Lo que la vida me robó), telenowela, Meksyk 2013-2014; Reżyseria: Manuel Barajas, Armando Zafra; Występują: Angelique Boyer, Sebastián Rulli, Luis Roberto Guzmán, Daniela Castro, Sergio Sendel, Osvaldo Benavides, Grettell Valdez, Rogelio Guerra, Ana Bertha Espín, Eric del Castillo i inni; Strona: zaglosemserca.novela.pl
Comments

  1. Proszę o odpowiedź czy księdza Anselma naprawdę zabili???ja tak go lubię

  2. Ale będą emocje , biedni Montse Alejandro Nadia i Victor , najlepsza telenowela televisy ostatnich lat wow:-)

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.