„Za głosem serca” – Odcinek 180: Ksiądz Anselmo ostrzega Ezequiela

W 180. odcinku telenoweli „Za głosem serca”: Ksiądz Anselmo ostrzega Ezequiela przed niebezpieczeństwem. Emisja 18 stycznia o godz. 14:30 w TV Puls.

Macario skarży się ojcu Anselmowi, że odkąd pojawił się Kevin, Dominga nie poświęca mu już dość uwagi. Ksiądz namawia mężczyznę, żeby znalazł wspólny język z synem i wykorzystał daną mu szansę od Boga. Montserrat odwiedza męża w areszcie. Alejandro początkowo wygania ją, gdyż omyłkowo bierze ją za Maríę. Później przeprasza i usprawiedliwia się. María dostaje obsesji na punkcie Alejandra i daje się ponieść wyobraźni.

Po zwolnieniu z aresztu Alejandro wypomina José Luisowi, że wtargnął do jego domu podczas jego nieobecności. Adolfo przychodzi do ojca Anselma, żeby się wyspowiadać. Ponieważ nie daje się namówić przez księdza do wyjawienia policji nieczystych zamiarów Pedra Mediny, ten postanawia działać na własną rękę i spieszy ostrzec Ezequiela przed grożącym mu niebezpieczeństwem. Alejandro wręcza żonie w prezencie samochód. José Luis nakrywa ich na pocałunku i zauważa nowy nabytek Montserraty.

Emisja 18 stycznia o godz. 14:30 w TV Puls / Materiały novela.pl / Fot. Televisa

“Za głosem serca” (Lo que la vida me robó), telenowela, Meksyk 2013-2014; Reżyseria: Manuel Barajas, Armando Zafra; Występują: Angelique Boyer, Sebastián Rulli, Luis Roberto Guzmán, Daniela Castro, Sergio Sendel, Osvaldo Benavides, Grettell Valdez, Rogelio Guerra, Ana Bertha Espín, Eric del Castillo i inni; Strona: zaglosemserca.novela.plTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.