Elizie nie udaje się zwrócić na siebie uwagi Arthura. Germano usiłuje powstrzymać Fabinha przed zakłóceniem uroczystości. Chłopak sprzeciwia się ojcu. Germano szantażuje Carolinę. Marcão zarzuca Fabinhowi, że wykorzystuje manifestację do sprowokowania ojca. Eliza wdaje się w kłótnię z klientem, któremu próbuje sprzedać kwiaty. Jonatas wyciąga ją z kłopotów.

Dorinha urządza scenę, gdy nie zostaje wpuszczona na przyjęcie. Carolina dowiaduje się o tym od Lu i zezwala na wpuszczenie siostry. Cassandra wślizguje się na przyjęcie razem z nią i przedstawia się Carolinie. Florisval zgrywa bogacza, aby zaimponować Mariaesteli. Arthur zakłada się z Caroliną o to, że opuści przyjęcie w towarzystwie kobiety. Obiera sobie za cel Cassandrę. Hugo przyłapuje go na flirtowaniu z nią i daje mu nauczkę. On i Cassandra zostają wyrzuceni z przyjęcia. Arthur proponuje Carolinie, aby wyszli razem, ale ona się nie zgadza.

Jonatas przytula Elizę. Dziewczyna wyznaje mu, że jest dla niej kimś więcej niż partnerem biznesowym. On odczytuje to jako wyznanie miłości i całuje ją.

Materiały novela.pl

„W stronę marzeń” (Totalmente demais), telenowela, Brazylia 2015-2016; Reżyseria: Luiz Henrique Rios; Występują: Marina Ruy Barbosa, Felipe Simas, Juliana Paes, Fábio Assunção, Vivianne Pasmanter, Humberto Martins i inni; Strona: www.novela.pl/w-strone-marzen.

[tabs tab1=”W stronę marzeń – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]

POLECAMY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.