„Maria z przedmieścia” – Odcinek 62: Przeinaczone fakty

W 62. odcinku telenoweli „Maria z przedmieścia”: Nando dowiaduje się, że Soraya była żoną Luisa Fernanda. Emisja 30 listopada 2018 o godz. 16.00 w Czwórce.

María oznajmia synowi, że nie zaprzyjaźniłaby się z Sorayą. Nie ma jednak odwagi wyjawić mu powodów i odsyła go do ojca. Victoria uprzedza Maríę, że Aldo zabiega o względy Tity. Fernando namawia syna, żeby powiedział Nandowi całą prawdę o Sorai, aby raz na zawsze ją zostawił. Luis Fernando idzie za jego radą. Opowiada synowi o swoim małżeństwie z Sorayą. Chłopak źle przyjmuje prawdę. Nie potrafi zrozumieć, dlaczego Soraya okłamała go, że go kocha.

María i Luis Fernando planują wysłać Titę na miesiąc do Europy, aby rozdzielić ją z Aldem. Nando wyciąga mylne wnioski z rozmowy z ojcem. Dochodzi do wniosku, że to rodzice go okłamali, ponieważ chcą go odsunąć od Sorai i nie zamierza dać im tej satysfakcji. Veracruz usiłuje przetłumaczyć chłopakowi, że może być w błędzie. Doktor Mejía zaczyna szantażować Sorayę. Victoria towarzyszy Ticie podczas przyjęcia u Pilar, aby mieć ją na oku i nie dopuścić do nie Alda. Veracruz i Agripina nie potrafią przekonać Nanda, że popełnia błąd, wiążąc się z Sorayą. Chłopak czuje się nierozumiany. Aldo całuje Titę, a następnie oznajmia Victorii, że kocha jej wnuczkę.

Soraya potwierdza Nandowi, że była żoną Luisa Fernanda. Wmawia mu jednak, że jego ojciec wciąż ją kocha i szukał jej, ponieważ jest znudzony życiem z Maríą. Próbuje wzruszyć Nanda, wypłakując mu się w rękaw i grożąc, że odbierze sobie życie, jeśli go zostawi. Alicia chce pomóc Nandowi w uwolnieniu się od Sorai. Esperanza uprzedza ją, że podejmuje ogromne ryzyko. Nando oświadcza Sorai, że prędzej odejdzie z domu, niż pozwoli, żeby ich rozdzielono. Chłopak ma wielki żal do ojca i przysięga, że nigdy nie wybaczy mu tego, co zrobił Sorai.

Materiały novela.pl

„Maria z przedmieścia” (María la del barrio), telenowela, Meksyk, 1995; Reżyseria: Beatriz Sheridan, Marta Luna; Występują: Thalía, Fernando Colunga, Itatí Cantoral, Héctor Soberón, Ricardo Blume, Irán Eory, Osvaldo Benavides, Ludwika Paleta i inni; Strona: www.novela.pl/maria-z-przedmiescia.

[tabs tab1=”Maria z przedmieścia – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.