Marina mówi Prudenci przez telefon, że wciąż ma niejasny obraz tego, co widzi i dopiero po dotknięciu czegoś ręką, przekonuje się, czym jest. Kobieta pragnie niezwłocznie zobaczyć córkę. Ricardo zabiera Marinę do kościoła, aby mogły pobyć sam na sam. Spotkanie sprawia im obu ogromną radość.

Marina wyznaje Yolandzie, że odkąd zaczęła widzieć czuje się niepewnie stawiając każdy kolejny krok. Kiedy była niewidoma, potykała się dużo rzadziej niż teraz. Yolanda uspokaja ją, że z czasem nabierze wprawy. Marina zostaje ciepło przyjęta w sąsiedztwie. Po raz pierwszy widzi twarze znajomych osób oraz własnego syna. Lucrecia zwierza się Albertowi, że bardzo jej się podoba i całuje go. On odwzajemnia pocałunek. Później jednak uprzedza dziewczynę, że zanim rozpocznie nowy związek musi zaleczyć rany. Ona oznajmia, że zaczeka na niego tak długo jak będzie trzeba.

Ramona błaga Isaura, żeby nie zostawiał jej samej na wsi. Przypomina mu, że zna go najlepiej ze wszystkich i była gotowa skłamać dla niego policji. Encarnación nie jest zadowolona z tego, ile uwagi jej syn poświęca Marinie. Dziewczyna zapewnia kobietę, że pragnie jedynie odwdzięczyć się Ricardowi za ofiarowaną pomoc, dlatego zgodziła się dla niego pracować. Isauro wpada w przerażenie, gdy odkrywa, że Marina widzi. Marina informuje Damianę, że prawdopodobnie zobaczyła Isaura.

Materiały novela.pl

„Światło twoich oczu” (Sin tu mirada), telenowela, Meksyk, 2017; Reżyseria: Ana Lorena Pérez Ríos; Występują: Claudia Martín, Osvaldo de León, Eduardo Santamarina, Claudia Ramírez, Ana Martín i inni; Strona: www.novela.pl/swiatlo-twoich-oczu.

[tabs tab1=”Światło twoich oczu – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.