„Uwięzione” – Odcinek 14: Zemsta i przebaczenie

W 14. odcinku serialu „Uwięzione”: Sandoval planuje zemstę na Macarenie. Macarena wybacza Zulemie. Emisja 3 kwietnia 2018 o godz. 23:40 w TVP 1 .

Leopoldo zaczyna wypierać się tego, co powiedział inspektorowi Castillo na temat Egipcjanina. Kierując się wskazówkami ojca, Roman usuwa ślady w garażu. Sandoval zamierza zemścić się na Macarenie. Chce wysłać ją do szpitala psychiatrycznego. Podczas przesłuchania Leopoldo dowiaduje się, że Egipcjanin żyje. Macarena prosi o widzenie z Zulemą. Oświadcza, że jej wybacza. Chce też udowodnić, że nie ma halucynacji, ale wszyscy zaczynają wierzyć Sandovalowi. Lidia zamierza odwołać ślub, ponieważ przestała wierzyć, że Roman ją kocha. Leopoldo i Roman znajdują pieniądze w samochodzie Hanbala. Egipcjanin grozi im przez telefon. GPS w aucie prowadzi mężczyzn do kryjówki Hanbala.

Opracowanie TVP, fot. Atresmedia

„Uwięzione” (Vis a vis), serial, Hiszpania 2015; Reżyseria: Jesús Colmenar, Jesús Rodrigo, Sandra Gallego; Występują: Maggie Civantos, Carlos Hipólito, Roberto Enríquez, Cristina Plazas, Berta Vázquez, Alba Flores, Najwa Nimri i inni; Strona: www.novela.pl/uwiezione/

[tabs tab1=”Uwięzione – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.