Sequel serialu „Uwięzione” od 31 lipca w Netflixie

W piątek 31 lipca polska premiera „Vis a vis: El oasis”, sequelu popularnego serialu „Uwięzione” z Maggie Civantos i Najwą Nimrwi w rolach głównych.

Odzyskanie upragnionej wolności to nie koniec, lecz początek prawdziwej przygody. Przekonają się o tym bohaterki serialu „Uwięzione”, które powrócą po raz ostatni w sequelu zatytułowanym „El Oasis”. Netflix zapowiedział jego polską premierę na piątek 31 lipca.

„El Oasis” jest epilogiem popularnego serialu o więźniarkach. Przyjaciółki, a niegdyś odwieczne rywalki, Macarena (Maggie Civantos) i Zulema (Najwa Nimrwi), planują wielki skok. Przysięgają sobie, że zaraz po nim ich drogi definitywnie się rozejdą, a jedna zapomni o istnieniu drugiej. Wielki skok wymaga dodatkowych posiłków. Na pomoc przybędą: nie najbystrzejsza, choć nie bojąca się chwycić za broń i jej użyć Grubi (Itziar Castro), potrafiąca rozpracować każdy, nawet najnowszy i najbardziej skomplikowany model sejfu Hackerka (Claudia Riera) oraz mistrzyni broni lekkiej Chuda (Isabel Naveiro). Razem stworzą drużynę V, z którą – jak obiecuje Zulema – nic nie może pójść źle. W serialu pojawią się także Saraya (grana przez Albę Flores) oraz Sandoval (postać wykreowana przez Ramira Blasa) oraz wiele nowych twarzy.

Więcej informacji o serialu na stronie www.novela.pl/uwiezioneTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.