Drugie dziecko Sebástiana Schindela

Ruszyły zdjęcia do “El hijo”, drugiego filmu fabularnego Sebastiána Schnidela, z udziałem Joaquína Furriela, Martiny Gusman i Luciana Cáceresa.

Argentyński reżyser Sebastián Schindel, który przed ponad trzema laty prezentował na Warszawskim Festiwalu Filmowym swój fabularny debiut “Szef, anatomia przestępstwa”, rozpoczął pracę nad nowym filmem. Od tygodnia w Buenos Aires trwają zdjęcia do “El hijo”, adaptacji jednego z opowiadań Guillerma Martineza zawartego w powieści “Una felicidad repulsiva”. W roli głównej Joaquín Furriel (“Szef, anatomia przestępstwa”, “Latarnia na wybrzeżu orek”). Na drugim planie Martina Gusman (serial “El marginal – Syndykat zbrodni”), Luciano Cáceres (“Oszukać złodzieja”), Heidi Taoini i Regina Lamm (telenowela “Zbuntowany anioł”).

Bohaterem filmu jest 50-letni malarz o imieniu Lorenzo. Ostatnie lata jego życia nie należały do najłatwiejszych, ale zdaje się wychodzić na prostą. Z niecierpliwością oczekuje narodzin dziecka swojej nowej żony. Jednak ciąża nie służy Sigrid i staje się kolebką małżeńskich kłótni. Upływające tygodnie nie przynoszą poprawy, a emocje zaczynają sięgać zenitu. Aż do narodzin dziecka…Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.