Drugie dziecko Sebástiana Schindela | novela.pl

Drugie dziecko Sebástiana Schindela

novela.pl 27 marca 2018 0

Ruszyły zdjęcia do “El hijo”, drugiego filmu fabularnego Sebastiána Schnidela, z udziałem Joaquína Furriela, Martiny Gusman i Luciana Cáceresa.

Drugie dziecko Sebástiana Schindela

Argentyński reżyser Sebastián Schindel, który przed ponad trzema laty prezentował na Warszawskim Festiwalu Filmowym swój fabularny debiut “Szef, anatomia przestępstwa”, rozpoczął pracę nad nowym filmem. Od tygodnia w Buenos Aires trwają zdjęcia do “El hijo”, adaptacji jednego z opowiadań Guillerma Martineza zawartego w powieści “Una felicidad repulsiva”. W roli głównej Joaquín Furriel (“Szef, anatomia przestępstwa”, “Latarnia na wybrzeżu orek”). Na drugim planie Martina Gusman (serial “El marginal – Syndykat zbrodni”), Luciano Cáceres (“Oszukać złodzieja”), Heidi Taoini i Regina Lamm (telenowela “Zbuntowany anioł”).

Bohaterem filmu jest 50-letni malarz o imieniu Lorenzo. Ostatnie lata jego życia nie należały do najłatwiejszych, ale zdaje się wychodzić na prostą. Z niecierpliwością oczekuje narodzin dziecka swojej nowej żony. Jednak ciąża nie służy Sigrid i staje się kolebką małżeńskich kłótni. Upływające tygodnie nie przynoszą poprawy, a emocje zaczynają sięgać zenitu. Aż do narodzin dziecka…

Komentarze »


X