„Uwięzione” – Odcinek 12: W obronie własnej

W 12. odcinku serialu „Uwięzione”: Macarena zostaje ukarana za bójkę z Saray. Emisja 20 marca 2018 o godz. 23:35 w TVP 1 .

Zazdrosna Saray napada na Macarenę w sali telewizyjnej. Broniąc się, Ferreiro niechcący rozbija telewizor. Pozostałe więźniarki są wściekłe. Miranda za karę przydziela Macarenę i Saray do prac społecznych. Antonia wraz ze swoim gangiem grozi Ferreriro i każe jej załatwić telewizor na wieczór. Castillo orientuje się, że Leopoldo ma telefon Egipcjanina. Namawia Romana i Encarnę, żeby powiedzieli prawdę i rekwiruje broń Leopolda. Wtajemniczona we wszystko Encarna opatruje Egipcjanina i wyjmuje mu kulę. Gdy Macarena nie wywiązuje się z zadania w sprawie telewizora, zostaje brutalnie pobita przez współwięźniarki.

Opracowanie TVP, fot. Atresmedia

„Uwięzione” (Vis a vis), serial, Hiszpania 2015; Reżyseria: Jesús Colmenar, Jesús Rodrigo, Sandra Gallego; Występują: Maggie Civantos, Carlos Hipólito, Roberto Enríquez, Cristina Plazas, Berta Vázquez, Alba Flores, Najwa Nimri i inni; Strona: www.novela.pl/uwiezione/

[tabs tab1=”Uwięzione – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]Comments

  1. CZY BĘDZIE DRUGI SEZON NA TVP LUB INNYM PROGRAMIE

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.