„Krawcowa z Madrytu” – Odcinek 1: Między uczuciem a powinnością

W 1. odcinku serialu „Krawcowa z Madrytu”: Sira zrywa zaręczyny z Ignaciem, żeby związać się z Ramirem.

Sira jest nieśmiałą dziewczyną, oddaną pracy szwaczki w zakładzie krawieckim matki, Dolores. Zakochuje się w Ignaciu, skromnym pracowniku urzędowym, pierwszym mężczyźnie, który zwrócił na nią uwagę, i zaręcza się z nim. Wkrótce poznaje Ramira, sprzedawcę ze sklepu z maszynami do pisania. On rozpala w niej namiętność, która motywuje ją, żeby wziąć życie w swoje ręce. Na przekór matce, porzuca narzeczonego w dniu ślubu i rzuca się w ramiona Ramira.

Podczas gdy Madryt stoi u progu wojny domowej, Sira przeżywa swoje najszczęśliwsze dni u boku Ramira. Poznaje także swojego ojca, Gonzala, którego istnienie dotąd matka przed nią ukrywała. Pochodzący z zamożnej rodzony mężczyzna wręcza córce pieniądze i biżuterię. Ramiro namawia Sirę do wyjazdu do Tangeru. Rysuje przed nią wizję miasta pełnego możliwości, gdzie za otrzymane pieniądze od Gonzala mogliby rozkręcić własny interes.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów Atresmedia
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/krawcowa-z-madrytuTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.