Marichuy oznajmia Amadori, że nie wróci do występów na scenie, gdyż postanowiła pogodzić się z mężem. Juan Miguel przyjeżdża do szpitala, aby zająć kobietą cierpiącą na zanik pamięci. Okazuje się, że jest nią Viviana. Estefanía naskakuje na Marichuy, gdy ta przychodzi bez zapowiedzi do domu Juana Miguela. Dziewczyna nie daje się łatwo zbyć i oświadcza, że wróciła, aby rozmówić się z mężem i zająć należne jej miejsce u jego boku. Juan Miguel podejmuje nieudaną próbę przypomnienia Vivianie o tym, kim jest. Mayita boi się, że Marichuy przyszła, aby zabrać jej psa. Ona uspokaja dziewczynkę i rozbudza jej ciekawość wiadomością, że obdaruje ją braciszkiem.

Cecilia zmienia swoje nastawienie do Estefaníi, co nie umyka uwadze Isabeli. Gdy zostaje jej to wypomniane, oznajmia im obu, że odkryła prawdę i wyrzuca je ze swojego domu. Nadzieje Marichuy na uratowanie małżeństwa legną w gruzach, gdy po powrocie ze szpitala Juan Miguel informuje ją o pojawieniu się Viviany oraz daje do zrozumienia, że w świetle prawa nie są małżeństwem. Marichuy ucieka, nie wyjawiwszy mu prawdy o ciąży. Elsa przychodzi do Eduarda, żeby prosić go o pomoc – chce upewnić się, czy faktycznie spodziewa się dziecka. Isabela obmyśla plan uratowania reputacji Estefaníi w oczach Cecilii i Patricia. Cecilia opowiada mężowi o swoim spotkaniu z ojcem Anselmem. Patricio chce poznać prawdę o ich córce.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów Televisy

„Nie igraj z aniołem”, telenowela, Meksyk 2008/2009; Reżyseria: Víctor M. Foulloux, Víctor Rodríguez; Występują: Maite Perroni, William Levy, Nailea Norvind, Ana Patricia Rojo, Evita Muñoz, Helena Rojo, Laura Zapata, Ricardo Blume, Rocío Banquells, Maya Mishalska, René Strickler i inn i inni; Strona: www.novela.pl/nieigrajzaniolem/

[tabs tab1=”Nie igraj z aniołem – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.