„Słodka miłość” – Odcinek 83: W poszukiwaniu przeszłości

W 83. odcinku telenoweli „Słodka miłość”: Marcos próbuje dowiedzieć się, dlaczego Victoria rozpytuje o przeszłość swojej matki.

Elena zaprasza Gabriela Corrado na kolację, aby mógł poznać bliżej Natachę. Ma nadzieję, że między nimi coś zaiskrzy. Marcos odwiedza Victorię, aby dowiedzieć się, dlaczego rozpytywała w jego dzielnicy o swoją matkę. Ona nie udziela mu żadnych wyjaśnień. Leo przyjeżdża do stolicy, by prosić o pomoc Noelię, swoją byłą dziewczynę. Isabel i Pepe umawiają się na randkę. Nie dochodzi do niej, ponieważ oboje zostają świadkami wypadku i są zmuszeni złożyć zeznania na komisariacie. Lucas źle znosi obecność matki. Brenda próbuje go pocieszyć. Flor robi się z tego powodu zazdrosna. Julián tymczasem czuje się zazdrosny o aktora, z którym ma zagrać Natacha.

Materiały novela.pl

„Słodka miłość” (Dulce amor), telenowela, Argentyna 2012-2013; Reżyseria: Mauro Scandolari, Hugo Alejandro Moser; Występują: Carina Zampini, Sebastián Estevanez, Juan Darthés, Laura Novoa, Segundo Cernadas, Sol Estevanez, Rocío Igarzábal, Calu Rivero, Nicolás Riera.Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.