„Słodka miłość” – Odcinek 63: Przyłapani

W 63. odcinku telenoweli „Słodka miłość”: Marcos przekupuje Sabrinę. Elena przyłapuje Victorię z Marcosem. Emisja 24 lutego 2017 o godz. 5:55 w TV Puls.

Pojawienie się Victorii na przyjęciu urodzinowym Marcos zdumiewa obecnych gości. Isabel złości się, ponieważ nie toleruje szefowej Marcosa. Victoria zaś robi się zazdrosna, gdy Marcos otrzymuje telefony z życzeniami od innych dziewczyn. Natacha proponuje Juliánowi, żeby widywali się w tajemnicy przed jego żoną. Ciro wyznaje miłość Brendzie. Dziewczyna nie wie, jak zareagować, gdyż jest zakochana w Lucasie. Tymczasem Lucas dalej tkwi w związku z Flor i nie wie, jak się z niego wyplątać. Lorenzo przekupuje Gonzalita, żeby zbojkotował produkcję słodyczy z fabryki Bandi. Ponadto kontaktuje się z Sabriną, byłą „koleżanką” Marcosa, i wręcza jej pieniądze w zamian za rozgłoszenie, że Marcos jest ojcem jej syna. Elena przyłapuje Victorię i Marcosa na pocałunku.

Materiały novela.pl / Fot. Telefe

„Słodka miłość” (Dulce amor), telenowela, Argentyna 2012-2013; Reżyseria: Mauro Scandolari, Hugo Alejandro Moser; Występują: Carina Zampini, Sebastián Estevanez, Juan Darthés, Laura Novoa, Segundo Cernadas, Sol Estevanez, Rocío Igarzábal, Calu Rivero, Nicolás Riera; Strona: www.slodkamilosc.novela.plTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.