„Słodka miłość” – Odcinek 1: Nowy szofer | novela.pl

„Słodka miłość” – Odcinek 1: Nowy szofer

novela.pl 18 listopada 2016 0

W 1. odcinku telenoweli „Słodka miłość”: Victoria przyjmuje oświadczyny. Marcos szuka pracy jako szofer. Emisja 25 listopada o godz. 11:00 w TV Puls

„Słodka miłość” – Odcinek 1: Nowy szofer

Marcos i Julián dzielą pasję do samochodów wyścigowych. Pierwszy czuje się za kierownicą niczym ryba w wodzie. Drugi mógłby całymi dniami majsterkować przy dwuśladowcu. Wspólnymi siłami stali się właścicielami jednej z wyścigówek, którą zajmują się w wolnej chwili, gdy akurat nie reperują samochodów klientów warsztatu należącego do Dulia. Niestety szczęście przestaje im dopisywać. Najpierw ich maszyna psuje się podczas próbnej jazdy na torze wyścigowym. Później dowiadują się, że właściciel warsztatu sprzedał go za dobrą cenę i zostawił ich na lodzie. Jedyną nadzieją dla przyjaciół jest wygrana w najbliższym wyścigu.

Victoria, właścicielka fabryki słodyczy Bandi, obchodzi właśnie 35. urodziny. W dodatku jej narzeczony, Lorenzo, właśnie poprosił ją o rękę. Chociaż powinna być tego dnia szczęśliwa, nie jest. Ma pretensje do narzeczonego o to, że oświadczył jej się publicznie i zwleka z udzieleniem mu odpowiedzi. Gdy zostają na osobności, zgadza się zostać jego żoną, lecz nie chce spieszyć się z wyznaczeniem daty ślubu, co staje się powodem kłótni. Powściągliwość kobiety może okazać się dla niej zbawienna, albowiem jest coś, o czym nie ma pojęcia – jej narzeczony działa w zmowie z przedsiębiorstwem nieruchomości zainteresowanym przejęciem na własność terenu, na którym znajduje się siedziba jej rodzinnej firmy.

Julián nie może sobie pozwolić na bezczynność i natychmiast rozgląda się za nową pracą, by zarobić na utrzymanie żony i syna. Znajduje zatrudnienie w innym warsztacie samochodowym, ale nie zagrzewa w nim długo miejsca, gdyż nie zgadza się na oszukiwanie klientów. Składając rezygnację, wdaje się w spór z właścicielem warsztatu, który obrzuca go obelgami. Natacha, młodsza siostra Victorii, zapowiada swój powrót z Los Angeles do Buenos Aires po tym, jak została pozbawiona środków do życia. Wiadomość o jej powrocie wytrąca Victorię z równowagi. Gdy jeszcze tego samego dnia z winy szofera ulega wypadkowi, zwalnia mężczyznę i szuka jego następcy. Marcos dowiaduje się o ofercie pracy z fabryki i składa wizytę Victorii w jej rezydencji.

Materiały novela.pl / Fot. Telefe

„Słodka miłość” (Dulce amor), telenowela, Argentyna 2012-2013; Reżyseria: Mauro Scandolari, Hugo Alejandro Moser; Występują: Carina Zampini, Sebastián Estevanez, Juan Darthés, Laura Novoa, Segundo Cernadas, Sol Estevanez, Rocío Igarzábal, Calu Rivero, Nicolás Riera; Strona: www.slodkamilosc.novela.pl

Komentarze »


X