Liseth mówie Sancie, że Humberto i ona mają osiemnastoletniego syna. Santa nie chce słuchać jej wyjaśnień i wychodzi. Wraca do domu, po czym oznajmia Pauli, że jej narzeczony zataił przed nią istnienie dorosłego syna, które dała mu inna kobieta. Paula rozpoznaje Bárbarę, gdy ta dla niepoznaki wypytuje ją o inną rodzinę. Santa domyśla się, że Humberto będzie jej szukać w domu, który wskazała mu jako jej własny. Dzwoni do narzeczonego, żeby wybić mu ten pomysł z głowy.

Liseth wprowadza się do domu Victorii. Santiago prosi Santę, żeby nie wychodziła za Humberto. Pyta ją, dlaczego chce to zrobić. Paula traci pracę w butiku. Santa wspomina jej o tym, że w bufecie adwokackim Humberto potrzebna jest nowa sekretarka i namawia przyjaciółkę, by zaniosła tam swoje CV. Humberto prosi Santę, żeby podpisała umowę przedmałżeńską. Santiago śledzi Santę, gdy ta jedzie do sklepu z sukniami ślubnymi. Przestrzega ją przed Humberto, nazywając go bezdusznym człowiekiem, który na nią nie zasługuje, i obiecuje, że sam się nią zaopiekuje.

Emisja 10 lipca o godz. 12:30 w TV Puls / Materiały novela.pl / Fot. Telemundo

„Santa Diabla”, telenowela, Stany Zjednoczone 2013; Reżyseria: Luis Manzo, Ricardo Schwartz; Występują: Gaby Espino, Aarón Díaz, Carlos Ponce, Ximena Duque, Frances Ondiviela, Roberto Mateos, Wanda D’Isidoro, Zully Montero i inni; Strona: santadiabla.novela.pl


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.