Santa ucieka razem z synem i Humbertem. Inés zdradza ich. Oświadcza, że nigdy nie wydałaby Santiaga, bo go kocha. Później wyjawia Santiagowi, w jaki sposób Santa planowała go schwytać. On odbiera jej życie, by móc ożenić się z Santą. Transito otwiera własną restaurację. Policja znajduje ciało zabitej Inés w pokoju hotelowym.

Santiago zmusza ojca Miltona do udzielenia mu ślubu z Santą. Później grozi Begoñii śmiercią, jeśli nie zrobi tego, co jej rozkaże. Lekarz uświadamia Franciscę i Danielę, że Bárbara już nigdy nie odzyska twarzy, jaką miała wcześniej. Pancho przyjeżdża do hotelu, w którym zabito Inés. Iván dekoruje dom ozdobami świątecznymi, żeby zrobić niespodziankę Victorii. Santa przyjeżdża pod adres, wskazany jej przez Santiaga. Na miejscu spotyka matkę i ojca Miltona.

Dostępny od 26 stycznia na PlayPuls.pl / Materiały novela.pl / Fot. Telemundo

„Santa Diabla”, telenowela, Stany Zjednoczone 2013; Reżyseria: Luis Manzo, Ricardo Schwartz; Występują: Gaby Espino, Aarón Díaz, Carlos Ponce, Ximena Duque, Frances Ondiviela, Roberto Mateos, Wanda D’Isidoro, Zully Montero i inni; Strona: santadiabla.novela.pl


6 KOMENTARZE

  1. Szkoda że Santa zostanie sama ale tak samo było w Domu po sąsiedzku, wokół sami psychole. Santa liczy 140 odc, nie wiem czemu podają na wikipedii 136.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.