Elsa zawiadamia syna telefonicznie o przyjeździe Coriny i Móniki na hacjendę. Rodrigo tymczasem dzieli się z nią wiadomością o odnalezieniu Aurory. Mónica usiłuje wyciągnąć od ojca Basilia informacje na temat majątku Elsy. Ksiądz nie zdradza jej zbyt wiele. Chwali Elisę za jej pracowitość oraz wspomina o Apolonii, właścicielce drugiej ogromnej posiadłości w okolicy. Camilo mówi Rafaelowi, że zaaranżował mu randkę z wyjątkową kobietą. On myśli, że jest nią Mónica, gdy tak naprawdę jest nią Boni.

Rodrigo zabiera Aurorę do planetarium na wspólne oglądanie gwiazd. Pragnie w ten sposób przypomnieć jej czasy dzieciństwa, gdy razem obserwowali gwiazdy migoczące na niebie. Brígida słyszy w sklepie rozmowę Maximiny z Altagracią na temat przeklętej córki Anselma. Po powrocie do domu zwraca się z pretensjami do bratanicy, że nigdy nie wspomniała o ciążącej nad nią klątwie. Aurora uświadamia ciotkę, że od tylu lat mieszkają razem pod jednym dachem i dotąd nigdy nie przydarzyło im się niczego złego. Jerónimo i Xóchitl wpuszczają szczury do pokoju Coriny i Móniko, aby zniechęcić je do dalszego pobytu na hacjendzie.

Podczas gdy Brígida szykuje się na kolację, Ernesto nachodzi Aurorę, aby szantażem zmusić ją do umówienia się z nim. Chociaż dziewczyna się nie zgadza, on nie rezygnuje i próbuje pocałować ją wbrew jej woli. Brígida słyszy ich kłótnię. Rodrigo zrywa z Pilar. Wyznaje jej, że jest zakochany w Aurorze. Ernesto wyjawia Brígidzie, że Aurora od kilku lat uczy się w tajemnicy przed nią. Brígida wchodzi do pokoju bratanicy i niszczy jej książki. Inés gasi światło, gdy Rafael wchodzi do prywatnego pokoju w Huateque. W ciemności on i Boni namiętnie się całują. Aurora zastanawia się, czy uczucie, którym darzy Rodriga to miłość.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów Televisy

Przeklęta Przeklęta „Przeklęta” - Odcinek 6: Pod gwieździstym niebem przekleta


8 KOMENTARZE

  1. Gdzie mogę oglądać odcinki PRZEKLĘTEJ? Ktoś będzie wstawiać na YouTube lub CDA? Bardzo mi zależy a niestety jestem jeszcze w pracy jak leci w tv.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.