„Przeklęta” – Odcinek 5: Bliższe poznanie

W 5. odcinku telenoweli „Przeklęta”: Rodrigo umawia się z Aurorą. Ernesto zastawia pułapkę na Aurorę. Emisja 17 lipca 2019 o godz. 17.00 w Czwórce.

Severro jest zdeterminowany, by odnaleźć Aurorę. Rodrigo odwozi Aurorę do domu. Dziewczynie udaje się dotrzeć przed powrotem Ernesta i Brígidy. Elsa opowiada Mónice o hodowli krów i przetwórstwie mleka. Corina naraża się Elsie, gdy wyrzuca z szafy rzeczy Rodriga i wkłada swoje. Aurora okazuje wdzięczność Ernestowi za wyświadczoną przysługę. Pilar próbuje oczernić Aurorę w oczach Rodriga. Prosi także, żeby przy najbliższej okazji przedstawił jej swoją przyjaciółkę z dzieciństwa. Ernesto szantażuje Aurorę, żeby zmusić ją do wyrażenia zgody na spotkanie. Macrina przeklina Aurorę. Ma nadzieję, że życie daje jej się we znaki.

Brígida nie przyjmuje do wiadomości sugestii Aurory, że Ernesto interesuje się nią wyłącznie ze względu na korzyści majątkowe. Xochitl nie udaje się wyprosić u matki zniżkę dla Epifanii. Dziewczyna próbuje pożyczyć pieniądze od Apolonii. Kiedy napotyka sprzeciw, zwraca się o pomoc do Severa. Rodrigo i Aurora spotykają się ponownie. Tym razem mogą spędzić ze sobą więcej czasu i poznać się lepiej. Aurora opowiada mu o swoim życiu. Kiedy orientuje się, jak długo przebywa poza domem, ucieka w pośpiechu. Ernesto wstawia się za nią u Brígidy. Gdy zostają sam na sam przypomina jej, że są umówieni.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów Televisy

PrzeklętaTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.