Rodrigo uprzedza Macrinę, żeby nie próbowała dokuczać Aurorze, bo sama na tym ucierpi. Mónica przyznaje się matce do wprowadzenia zmian w harmonogramie targów oraz podłożenia ognia. Wyjaśnia, że chciała w ten sposób ośmieszyć Aurorę przed Elsą i Rodrigiem. Xóchitl wstawia się u matki za Rodrigiem. Ona jednak nie porzuca zamiaru zemsty i planuje zaaranżować wypadek młodzieńca. Ponadto, wręcza córce preparat, który ma wyeliminować z krwi Aurory ślady podawanej jej wcześniej trucizny, wywołującej halucynacje.

Rozpoczynają się zawody w ujeżdżaniu koni. Inés otwiera je swoim występem. Apolonia widzi jak Corina kokietuje Onésima i wcale nie jest z tego powodu zadowolona. Severo podaje koniowi Rodriga marchewki przygotowane przez Macrinę. W trakcie zawodów koń staje się agresywny, zrzuca Rodriga z grzbietu i ciągnie go po arenie. Rafael spieszy Rodrigowi na ratunek. Apolonia cieszy się, gdy Rafael odnosi zwycięstwo z zawodach.

Macrina wyjawia Severowi, że Aurora ma zostać zbadania przez lekarza, który ma stwierdzić przyczynę powracających halucynacji. On uprzedza ją, że jeśli wpadnie, nie ma co liczyć na jego pomoc. Ona uświadamia go, że wtedy oboje będą zgubieni. Rodrigo wychodzi bez szwanku po upadku z konia.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów Televisy

Przeklęta Przeklęta „Przeklęta” - Odcinek 41: Upadek przekleta


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.