Przez dowcip Camila Altragracia i Maximina zostają wykluczone z udziału w konkursie. Także Elsa nie ma szczęścia. Jury nie bierze pod uwagę jej deseru, ponieważ wychodzą z niego karaluchy. Severo ma nadzieję, że rodzina Villavicencio przegoni Aurorę, gdyż nie zasługuje na miłość ani szczęście. Gloria zdobywa trzecie miejsce w konkursie, Boni drugie, a Apolonia pierwsze. Najwyżej oceniony deser okazuje się ulubionym smakołykiem zmarłego męża Apolonii. Elsa posądza byłą przyjaciółkę o hipokryzję i oświadcza, że również jej mąż miał do niego największą słabość.

Altagracia i Maximina obarczają Camila wina za swoją porażkę. Severo i Macrimina zastawiają pułapkę na Rodriga. Producenci mleka zgłaszają pretensje z powodu zmiany w ustawieniu stołów. Aurora, Mónica i Luis muszą ich udobruchać. Ponciano dzieli się z ojcem Basiliem swoim spostrzeżeniem – wszystko, co spotyka Aurorę ma związek z Severem albo Macriną. Jest przekonany, że powracające halucynacje dziewczyny są sprawką znachorki. Elsa nie kryje swojego gniewu wobec Aurory i prosi ją, żeby się pilnowała i nie popełniła więcej błędów. Wkrótce jednak dochodzi do kolejnego incydentu. Jedno ze stanowisk staje w ogniu, a strażacy przybywają w niewłaściwe miejsce. Mónica korzysta z okazji, aby obarczyć odpowiedzialnością Aurorę. Luis i Rodrigo składają niezapowiedzianą wizytę Macrinie.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów Televisy

Przeklęta Przeklęta „Przeklęta” - Odcinek 40: Pułapki przekleta


4 KOMENTARZE

  1. ja też jestem niezadowolona z nowej godziny emisji Przeklętej. Tv4 igra z widzami i takie sytuacje nie powinny mieć miejsca , zgadzam się z koleżanką emitują bez przerwy te polskie badziewia, których jest już przesyt w TVP

  2. Niestety na Youtube nadal nie ma nowego odcinka:/ na stronie tv 4 też nie można oglądnąć przeklętej tylko te polskie badziewia… szkoda, że tv 4 nie potrafi odnieść się do wszystkich nieprzychylnych komentarzy pod ich adresem, a patrząc po ich ilosci dużo osób oglądało przeklęta.

  3. Również zastanawiam się, dlaczego nie ma tego odcinka. Ja też bardzo chciałam obejrzeć, przez cały tydzień odcinki były dodawane regularnie, więc myślałam, że dziś też tak będzie, ale się rozczarowałam. Szkoda, że zmiana emisji na tak nieodpowiednią godzinę. Nie tracę nadziei , że 41 odcinek jeszcze się dzisiaj pojawi na YouTube, albo przynajmniej w weekend. Oby tylko ktoś kto wrzuca ” Przeklętą” nie zrezygnował z tego, bo dopiero będzie.

  4. Chciałam oglądnąć 41 odc na Youtube. Czy ktoś wie dlaczego go nie ma? Zawsze gdy wracam z pracy już jest dostępny nowy odc. Jestem wściekła na stację tv 4, że nie mam już możliwości oglądać przeklętej w tv.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.