Elsa nie może znaleźć pierścionka ze szmaragdów. Mónica wkłada sukienkę Aurory do pralki. Po wypraniu i wysuszeniu kurczy się i jest za ciasna na Aurorę. Inés uświadamia Camila, że będzie musiał stanąć w szranki z Rafaelem i Rodrigiem, jeśli chce zawalczyć o Aurorę.

Macrina namawia Severa, żeby powiedział Elsie o utrzymywanym w tajemnicy romansie Rodriga z Aurorą. Elsa sama odkrywa prawdę, gdy przypadkiem słyszy ją z ust syna. Aurora wyjaśnia matce chrzestnej, że ukrywała przed nią swój związek, ponieważ chciała wpierw zyskać jej uznanie. Elsa nie aprobuje wyboru syna i gniewa się zarówno na niego, jak i na Aurorę. Luis przeżywa rozczarowanie, gdy Mónica wyznaje mu, że traktuje go wyłącznie jak przyjaciela. Rodrigo nie dopuszcza Camili i Rafaela do Aurory podczas zabawy. Oświadcza, że dziewczyna może tańczyć tylko z nim. Maximina i Altagracia niszczą sprzęt muzyczny Camili, aby odegrać się za numer ze striptizerem, jaki wyciął im podczas konkursu.

Elsa udaje się po poradę do ojca Basilia. Proboszcz staje w obronie Aurory i przyznaje, że miała powody, aby ukrywać swój związek z Rodrigiem. Aurora zostaje nagrodzona brawami podczas targów oraz otrzymuje podziękowania od prezesa stowarzyszenia mleczarzy. Mónica próbuje zepsuć szczęśliwy moment w życiu Aurory, wmawiając jej, że przez swój egoizm doprowadzi do rozłąki Elsy z Rodrigiem.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów Televisy

Przeklęta Przeklęta „Przeklęta” - Odcinek 42: Zdemaskowani przekleta


1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.